Fotoğraflarda kötü çıkıyorum

Fotoğrafınızı görmeden bu dediğinizi anlamamız mümkün değil. Profilinizdeki kişi değilsiniz sonuçta.
Keşke profilindeki kişi olsaydı. Bazı şeylerin gerçek olduğunu öğrenirdik.

Sen kendini hep aynada gördüğün için ters çevrilmiş görüntüne alışıksın. Diğer insanlarsa seni normal halinle gördükleri için o haline alışıklar. Onlar için pek bir farkı yok, sana garip geliyor sadece.
Bilimsel olarak doğru cevabı bu. Tamamen alışmakla alakalı bu. Telefonunuzun arka kamerasıyla kendinizi çekin, normal haliniz o. Bildiğim kadarıyla ön kamera ve ayna ters çeviriyor. Siz de hep aynaya baktığınız için o görüntünüze alışıyorsunuz. Her insanın aslında bir yerleri yamuk, alışıyoruz ama.

Fotoğrafınızı görmeden bu dediğinizi anlamamız mümkün değil. Profilinizdeki kişi değilsiniz sonuçta.

Zamanında birisi Twitter'da "bir kişi profil fotoğrafında ne kadar sevimli, güzel bir karakter kullanıyorsa gerçek hayatta da o kadar çirkindir" demişti de tweet alıp yürümüştü.

Konu sahibinin pfp'sinden yola çıkarsak habeş maymunu doğrusuna erişebiliriz gibi geliyor.

Zamanında birisi Twitter'da "bir kişi profil fotoğrafında ne kadar sevimli, güzel bir karakter kullanıyorsa gerçek hayatta da o kadar çirkindir" demişti de tweet alıp yürümüştü.

Konu sahibinin pfp'sinden yola çıkarsak habeş maymunu doğrusuna erişebiliriz gibi geliyor.
O zaman ben ne oluyorum? Fotoğraf ve isim şövalye ise gerçekte prenses miyim?

Konu sahibinin Pfp'sinden yola çıkarsak habeş maymunu doğrusuna erişebiliriz gibi geliyor.

Ben kızım ama anime kız mıyım?

O zaman ben ne oluyorum? Fotoğrafta ve isim şövalye ise gerçekte prenses miyim?

Her profil fotoğrafı için yorumda bulunan videolar var tabii, ben yalnızca konu sahibinde özel örnek verdim. Yoksa benimki de Berkehan Çepni'nin efsanevi profil fotoğrafıydı silinmeden önce.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben kızım ama anime kız mıyım?

Bilmiyorum bana daha çok aşırı esmer ve K-pop'a yakından ilgi duyan 13 yaşında kız imajı veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı