Fotoğraflarda çirkin çıkıyorum

Hocam 3 yıldır forumdayım, inanın kendinizi eziklemek için açtığınız konu sayısı çok çok fazla. Neden bu kadar ezik psikolojisine girer bir insan anlamıyorum.

Konu fotoğraftan daha fazlası. Ben çirkin, ucube, istenmeyen, yapayalnız bir yaratığım.
Çirkin olma sebebin ne? Burun, göz, dudak, yüz şekli ney? Ağzından nefes alma mewing dene, sakız çiğne, spor yap, asimetrik bir yüzün varsa eşitlemek için kolay yöntemler var dene. Ezik gibi ağlayacağına hareket göster en kötü ihtimal çalış estetik ol.

Kız konusunda Türkiye sevdalısı ülkelerden birini bulmayı deneyebilirsin. Doğu Asya taraflarından istersen Endonezyalılara bakabilirsin. Türkleri çok seviyorlar. Malezya'da olabilir. Ama Endonezyalılarda nedenini bilmediğim bir Türkiye aşkı var. Ciddi düşünebilirsin.
Hocam Pakistan.

Çirkin olduğunu düşünüyorsun ama çirkin bir kızla çıkmam diyorsun. İlginç.

Çirkinlik göreceli bir kavram. Mesela ben hafif kusurlu kadın seviyorum. Öyle barbie bebek gibi görünen hanımlar benim gözüme çok hitab etmiyor. Kadınlardan da illa kusurlu erkek seven vardır sonuçta her kelin bir berberi var ya da öyle bir laftı hatırlamıyorum.

Hangi açıdan, nasıl çekersem çekeyim maymuna benziyorum. İnsanlara bakıyorum mükemmel çıkıyorlar bir de kendime bakıp bir maymun görüyorum.

Fotoğraflarda çirkin çıkmayı dert ediyorsan troll fotoğraflar çekin. Ben de çok iyi çıkmıyorum çoğu fotoğrafta ama kaosu lehime dönüştürüp bilinçli olarak saçma sapan fotoğraflar çekince hem eğlenceli oluyor, hem kendimi iyi hissediyorum, hem de arkadaşlar arasında makara oluyor gülüp eğleniyoruz. Çok kafaya takılacak şey değil yani.

Sana öz güven olması açısından bir özçekim fotoğrafımı atayım:

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230222-143115~2.png
    Screenshot_20230222-143115~2.png
    323,4 KB · Görüntüleme: 53
Son düzenleme:
Herkes fotojenik olmuyor; ben değilim örneğin, hiç fotoğraf çekinmiyorum, öyle fotoğraf manyağı da değilim zaten böyle iyiyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı