FPS oyunları için monitör önerisi

Burakkslk

Centipat
Yer
Konya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600
RX 6700 XT
16 RAM
Asus TUF AMD B550
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi günler.
Hocalarım ben monitör alacağım yaklaşık 1 - 2 haftadır Technopat'ta araştırıyorum ve her konuda farklı bir monitör dikkatimi çekiyor.
En son artık dedim ki ben de bir konu açayım çünkü işin içinden çıkamadım.
Atacağım monitörlerden sizce hangisi iyidir, hangisi F/P olarak alınabilir veya bunlar yerine daha iyisi var mı?

Bütçem çok fazla yok açıkçası o yüzden düşük fiyatlı olması benim için daha iyi olur.
Genelde Valorant oynuyorum ama GTA, Detroit gibi hikayeli oyunlar da oynadığım oluyor.
Pivot özellik önceliğim ama pivotsuz diğeri daha iyi derseniz ona yöneleceğim.

Şimdiden teşekkürler.

Herkese iyi günler.
Hocalarım ben monitör alacağım yaklaşık 1 - 2 haftadır Technopat'ta araştırıyorum ve her konuda farklı bir monitör dikkatimi çekiyor.
Atacağım monitörlerden sizce hangisi iyidir, hangisi F/P olarak alınabilir veya bunlar yerine daha iyisi var mı?

Bütçem çok fazla yok açıkçası o yüzden düşük fiyatlı olması benim için daha iyi olur.
Genelde Valorant oynuyorum ama GTA, Detroit gibi hikayeli oyunlar da oynadığım oluyor.

Şimdiden teşekkürler.

1ms griden griye yenileme teknolojisi kullanan monitörlerden satın al.

Kendimden örnek vereyim. Monitörüm

Ayrıca belirttiğin MSI'da gayet iyi.

Bu monitörlerin hiçbiri GtG değil.
1ms griden griye yenileme teknolojisi kullanan monitörlerden satın al.

Kendimden örnek vereyim. Monitörüm

Ayrıca belirttiğin MSI'da gayet iyi.
Griden griye derken neyi kastettiğinizi anlamadım hocam. Bir üstteki mesajda R25İ tavsiye edilmiş, bu attıklarınız daha mı iyi onlara göre?

Pek anladığım şey değil ama gönderdiğiniz siteden baktığımda geri dönüş yapılanlar yakın çıktı birbirine.
Hangisi iyi hiçbir şey anlamadım o sitede😔

Herkese iyi günler.

Şimdiden teşekkürler.
r25i kullanıyorum. Sorularınız varsa alabilirim. Tavsiye ederim.

Lenovo legion r25i düşünürsen yardımcı olurum. Çocuk sebebiyle bilgisayarı kaldırdım. Kutusunda duruyor. 4500 TL.
Hangisini seçeceğime karar veremedim ama R25İ olursa sizinle hemen iletişime geçeceğim hocam, teşekkür ederim.

r25i kullanıyorum. Sorularınız varsa alabilirim. Tavsiye ederim.
Sorularım inanılmaz fazla var hocam 😂
Ama kısaca şöyle toparlayayım sorularımı: Sitede bu kadar çok önerilmesinde kulaktan duyma bir şey mi var, yoksa övüldüğü kadar var mı?

Griden griye derken neyi kastettiğinizi anlamadım hocam. Bir üstteki mesajda R25i tavsiye edilmiş, bu attıklarınız daha mı iyi onlara göre?

Pek anladığım şey değil ama gönderdiğiniz siteden baktığımda geri dönüş yapılanlar yakın çıktı birbirine.
Hangisi iyi hiçbir şey anlamadım o sitede😔

GtG teknolojisi MPRT'ye göre kat kat daha iyidir. Kağıt üzerinde 1 ms MPRT monitör aslında 2-3ms hatta 5Ms'e kadar oynayabilir. 1 ms GtG ise ham 1 ms'tir. Özet olarak 1 ms GtG(griden griye) düz 1ms verirken MPRT kullanan monitörler 2-3 ms arası oynar. Üstte belirttiğim monitörden fazlasıyla memnun kalacaksınız.

Geri
Yukarı