Fransa Paul Richard GP

Bu sene bilerek totem yapmak için izlemedim. İyi gittiğimize dair bir duyum almıştım arkadaşlardan. Yeniden izlemeye başladım. Başımıza Ferrariciler olarak türlü felaketler gelmeye devam ediyor. :)

Bu sene bilerek totem yapmak için izlemedim. İyi gittiğimize dair bir duyum almıştım arkadaşlardan. Yeniden izlemeye başladım. Başımıza Ferrariciler olarak türlü felaketler gelmeye devam ediyor. :)
Vettel takımdan ayrıldığı gibi Ferrarici olmayı bıraktığım için çok daha rahat şekilde izleyebiliyorum yarışları. :D

Bence böyle. Yarış sırasında yaptığı rislkli hareketlerle iyi bir pilot olduğunu sanıyor.
Katılıyorum. Ondan daha yetenekli ama parası olmayan F2 şampiyonları var.

Yarış sırasında yaptığı rislkli hareketlerle iyi bir pilot olduğunu sanıyor.
Riskli hareketler bir kıstas değil. Stroll alt seviye takımlarda yarışabilecek bir pilot, Latifi gibi değil. Direkt paralı pilot demek yanlış, alt serilerden şampiyon olarak geldi kimse baba parasıyla şampiyon olamaz. Bu yaşında adamın birkaç podyumu da var. İlk sezonunda da Massa gibi bir pilota ezilmed. İstanbul'da da pole almış biri.

Elinde geçen sene şampiyon olan ve daha hızlı olan bir pilot varken niye risk alsınlar ki. Açıklamalarına göre aracı Verstappen için de özel olarak geliştirmiyorlar, pilotların araca adapte olmaları da birbirinden farklı. Bir pilota göre araç yapmıyoruz deseler de önceki senelerde hep Verstappen için yapılıyordu yine yapılması mantıken yanlış değil. Şampiyonluk mücadelesi verdiğin pilot o sonuç olarak.
Ben Max'ın arabasının, Perez'e göre daha iyi, performanslı üretilmesini destekliyorum. Perez'in sıradan bir pilot olduğunu düşünüyorum ve RedBull'un neden sözleşme imzaladığını anlayamıyorum.

Vettel takımdan ayrıldığı gibi Ferrarici olmayı bıraktığım için çok daha rahat şekilde izleyebiliyorum yarışları. :D

Katılıyorum. Ondan daha yetenekli ama parası olmayan F2 şampiyonları var.
Vettel'in hırsı, takım sevgisi bambaşka bir şeydi. Bu sene F1-75 o kullansaydı ne yapardı insan merak etmiyor değil. 2018'de Almanya'dan sonra mental olarak çöktü Vettel maalesef ve de Leclerc kendisini pis yendi açıkçası.

Belli bir süre daha bekleseydi Red Bull`a gitme şansı olduğunu öğrendiğim an yıkılmıştım biraz.
O zaman daha güzel bir sezon olucaktı benim için, Vettel ön sıralara geri gelicekti.
McLaren konuşuluyor şimdi, her zaman umitliyim Vettel için. Bu adam böyle bir sonu ve Ferrari geçmişini hak etmiyor. Kesinlikle güzel bir sonu olmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı