Fransızların yaptığı terbiyesiz karikatür

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şu kafa kesme olayını savunan baya bir kişi var, kafa kesmeyi nasıl savunuyorlar anlamıyorum.

Olayın aslının Çeçen bir Müslüman kişinin bir öğretmenin kafasını kesmesi ona bağlı olarak da bunların çıkması olduğunu herkes biliyor değil mi?
Bir bilim adamı adam öldürdü diyelim ben gidip tüm bilime ya da diğer bilim adamlarına hakaret mi edecem. Kim olursa olsun ve her neden olursa olsun, bu olay bir kişiye mensuptur. Kalkıp tüm islam alemini aşağılayıp, bu ülkenin cumhurbaşkanına hakaret etme yetkisi vermez.

Bir bilim adamı adam öldürdü diyelim ben gidip tüm bilime ya da diğer bilim adamlarına hakaret mi edecem. Kim olursa olsun ve her neden olursa olsun, bu olay bir kişiye mensuptur. Kalkıp tüm islam alemini aşağılayıp, bu ülkenin cumhurbaşkanına hakaret etme yetkisi vermez.
Bir Suriyeliye bakıp tüm Suriyelilerin gitmesini isteyenler, bu olaya bakıp tüm Müslümanlar böyle değil mi diyor?

Olayın aslının çeçen bir müslüman kişinin bir öğretmenin kafasını kesmesi ona bağlı olarak da bunların çıkması olduğunu herkes biliyor değil mi?

Herkes bu öğretmenin HZ muhammed S.A.V’in karikatürünü göstererek dalga geçtiğini biliyoruz değil mi? Kendimizi kandırmayalım.
O öğretmenin kafasını neden kesti onada bakarmısınız?

Herkes bu öğretmenin HZ muhammed S.A.V’in karikatürünü göstererek dalga geçtiğini biliyor değil mi? Kendimizi kandırmayalım.

O öğretmenin kafasını neden kesti ona da bakar mısınız?
Sen dalga mı geçiyorsun? Yoksa ciddi ciddi bunu yazıyor musun? Zihniyete bak ya, bildiğin savunuyor o teröristi.

Dalga geçti diye kafasının kesilmesini mi savunuyorsunuz ?

Kafasının kesilmesi haktır diyorsunuz.

Öyle yapmaması gerekiyordu, fransızlar, ABD, İngiltere vb. yüzyıllardır İslam dinine aynı şekilde saldırıyorlar protestolar, kitabı yakma ve dalga geçiyorlar onu geçtim camiye saldırı düzenlemişlerdi, siz ona doğru mu yaptı diyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı