FSR 3 modları çoğalıyor!

Haklısınız hocam. Mod geliştiricileri özgür ve farklı yani firmalara bağlı olmadığı için istediği şeyi istediği gibi tabii oyunun destekleyeceği bir şekilde bizlere sunuyorlar.

Firmaların kapitalist düşünceleri yüzünden ne adamakıllı bir oyun ne yeni işler görebiliyoruz.
İnsanlar ise kendini yeni ekran kartı alarak avutup buna inanarak yaşıyor. Bunun böyle olmadığını ve sırf firamların çıkarları için oyunları ve ekran kartlarını çöp ettikleri zaten ortada. Elden bir şey gelmez. :)

Buradan indirebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam hangi dosyayı atacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Haklısınız hocam. Mod geliştiricileri özgür ve farklı yani firmalara bağlı olmadığı için istediği şeyi istediği gibi tabii oyunun destekleyeceği bir şekilde bizlere sunuyorlar.

Firmaların kapitalist düşünceleri yüzünden ne adamakıllı bir oyun ne yeni işler görebiliyoruz.
İnsanlar ise kendini yeni ekran kartı alarak avutup buna inanarak yaşıyor. Bunun böyle olmadığını ve sırf firamların çıkarları için oyunları ve ekran kartlarını çöp ettikleri zaten ortada. Elden bir şey gelmez. :)

Buradan indirebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam oyunun dosya konumuna göndereceğimiz klasörün içinde Regedit dosyası var son sürümde, sadece dosya konumuna atıyoruz değil mi?

Hocam hangi dosyayı atacağım

Hangi oyun için kuracaksın?

Hocam oyunun dosya konumuna göndereceğimiz klasörün içinde Regedit dosyası var son sürümde, sadece dosya konumuna atıyoruz değil mi?

Hocam 7.5 (Hotfix) dosyasını indirin. Onun içinde Regedit yoktu çünkü. Siz yine de "Enabled" ile başlayan Regedit klasörünü çalıştırın. Sona en son sürümü indirip onu atın. 7.5 (Hotflix) yazar.

@yavuz selim53

Bulabildiniz mi dosyayı?

Son düzenleme:
Hangi oyun için kuracaksın?

Hocam 7.5 (Hotfix) dosyasını indirin. Onun içinde Regedit yoktu çünkü. Siz yine de "Enabled" ile başlayan Regedit klasörünü çalıştırın. Sona en son sürümü indirip onu atın. 7.5 (Hotflix) yazar.

@yavuz selim53

Bulabildiniz mi dosyayı?
Hocam ceza yedim. deneme yanılma yolu ile buldum.Fakat nasıl anlican hangi sürümü kullancamı ?

hocam ceza yedim. deneme yanılma yolu ile buldum.Fakat nasıl anlican hangi sürümü kullancamı ?
Ve last of us da alt yazılar haraket edicen bozuluyor. nişangahda aynı şekilde.

Hocam ceza yedim. Deneme yanılma yolu ile buldum. Fakat nasıl anlayacağın hangi sürümü kullanacağı mı?

Ve Last of Us da alt yazılar hareket edeceksin bozuluyor. Nişangahda aynı şekilde.

Her oyun farklı bir FSR sürümü destekliyor. Örnek; FSR 2.0 2.1 2.2 gibi sürümler var oyunlarda. Bu sürümlere göre ve dosya numarasına göre oyunun bulunduğu yere bunu atıyorsun.

0.7.5 sürümü için örnek vereyim mesela:

Dosya ismi:

FSR2FSR3_201 = FSR 2.0
FSR2FSR3_212 = FSR 2.1
FSR2FSR3_220 = FSR 2.2

Yani dosya isminin içindeki ve oyunun FSR sürümü aynı olması lazım.

Bu tablo ile oyunların hangi FSR sürümünü desteklediğini bulabilirsin.

Her oyun farklı bir FSR sürümü destekliyor. Örnek; FSR 2.0 2.1 2.2 gibi sürümler var oyunlarda. Bu sürümlere göre ve dosya numarasına göre oyunun bulunduğu yere bunu atıyorsun.

0.7.5 sürümü için örnek vereyim mesela:

Dosya ismi:

FSR2FSR3_201 = FSR 2.0
FSR2FSR3_212 = FSR 2.1
FSR2FSR3_220 = FSR 2.2

Yani dosya isminin içindeki ve oyunun FSR sürümü aynı olması lazım.

Bu tablo ile oyunların hangi FSR sürümünü desteklediğini bulabilirsin.

Bu çok işime yaradı teşekkürler ama hala kamerayı oynatınca yırtılmalar oluyor.

Bu çok işime yaradı teşekkürler ama hala kamerayı oynatınca yırtılmalar oluyor.
ghosting diyim.

Arkadaşlar bu çökmeleri düzeltmenin bir yolu var mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı