FSR 3 modları çoğalıyor!

FG yokken Ultra'da 55 60 fps veriyor. FG açıkken 100 ama akıcılık 60fps civarında. 144hz kullandığım için çok rahat hissediyorum.

FG yokken Ultra'da 55 60 FPS veriyor. FG açıkken 100 ama akıcılık 60FPS civarında. 144Hz kullandığım için çok rahat hissediyorum.

DRM koruması var. Satın almadıysanız ve 100 FPS alıyorsanız aslında yarısı kafar FPS alıyorsunuz. Yani crackli versiyonda kullanmayın FPS düşüşü yaşarsınız.

@Hadixcanim hocam PureDark modunu AMD kartlar da kullanabiliyor mu? Bende şu an TLOU oynuyorum ya LukeFZ ya da PureDark modunu satın almayı düşünüyorum ne önerirsiniz? RX 6700 XT.

Kullanabiliyorsunuz. Ama ilk önce crackli versiyonu deneyin crash yemezseniz satın alın. Nedeni hala belli değil ama bazı kişilerde mod açılınca oyun çöküyor. Oyundan oyuna değişiyor. GTX 1650 kullanıcısı olarak hiç crash yemedim.

LukeFz in modunu şu an önermiyorum. PureDark bitmiş ürün sunuyor ve hak ediyor diye düşünüyorum. LukeFz'in modu tamamen ücretsiz olmalıydı çünkü para veriyorsun ve tester oluyorsun.

Son düzenleme:
Bu arada 2 oyuna daha FSR 3 geldi. The Talos Principle 2 ve Estencel. Böylelikle 9 oyunda olmuş oldu. Hızlı geliyor vallahi.

Dying Light 2'de FSR 3 modunu çalıştırabildim. Bazen çökmeler oldu ama bu sürümden ve bazı ayarlardan oldu. Bazı sürümlerde çalışırken bazı sürümlerde çalışmıyor.

Fotoğraf atıyorum ilk önce daha sonra tek tek anlatacağım.

HUD sorunu yoktur!

Native:

Native.jpg

FSR 2 Kalite + Frame Generation:

FSR 2 Kalite + Frame Generation.jpg

bu arada 2 oyuna daha FSR 3 geldi. The talos principle 2 ve estencel. Böylelikle 9 oyunda olmuş oldu. Hızlı geliyor vallahi.

Dying Light 2'de FSR 3 modunu çalıştırabildim. Bazen çökmeler oldu ama bu sürümden ve bazı ayarlardan oldu. Bazı sürümlerde çalışırken bazı sürümlerde çalışmıyor.

HUD sorunu yoktur!

native:

Eki Görüntüle 2090745

FSR 2 kalite + Frame Generation:

Eki Görüntüle 2090746

Hocam bu LukeFZ FSR 3 modu mu?

bu arada 2 oyuna daha FSR 3 geldi. The talos principle 2 ve estencel. Böylelikle 9 oyunda olmuş oldu. Hızlı geliyor vallahi.

HUD sorunu yoktur!

native:

Eki Görüntüle 2090745

FSR 2 kalite + Frame Generation:

Eki Görüntüle 2090746

Hocam hangi sürüm ben 7.5'e kadar denedim olmadı bir de hangi ayarları yapmak gerekiyor?

Hocam hangi sürüm ben 7.5'e kadar denedim olmadı bir de hangi ayarları yapmak gerekiyor?

Yani bekliyorum anlatmanızı yazınızda gördüm. :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı