FSR 3 SDK (Yazılım geliştirme kiti) Sonunda yayınlandı!

@kino Frame gen değil zaten. Frame gen seçeneği kilitli ellenmiyor. FSR 3 çalışıyor sadece.

Bu oyunda şu anda FG desteği var mı? Yoksa eyvallah kimse açamaz ama varsa ve oyunu çalıştırabilen bu kartlar neden kısıtlanıyor onu anlamadım.

AMD FG herhangi bir GPU bileşenine bağlı değil ki NVIDIA FG gibi.

@Spyhis @ZwiReK En son low %1 ve 0.1 fps değerleri düşüktü düzeltildi mi? Yani fps sabitlemeden low %1 ve 0.1 değerlerinin düşük olması halledildi mi? Uzak mesafedeki görüntü dlss2 kalitesindeyse çok iyi zaten fsr3 dokular konusunda çok başarılıydı.

@Spyhis @ZwiReK En son Low %1 ve 0.1 FPS değerleri düşüktü düzeltildi mi? Yani FPS sabitlemeden Low %1 ve 0.1 değerlerinin düşük olması halledildi mi? Uzak mesafedeki görüntü DLSS2 kalitesindeyse çok iyi zaten FSR3 dokular konusunda çok başarılıydı.

FSR 3 açtığın zaman eskisine göre, 1Low değerler daha fazla artış yapıyor. Yani eskisinden çok daha iyi.

Avatar oyunu olmadığı için deneyemedim şahsen ama videolarda bariz belli oluyor.

Ama ne olur ne olmaz FPS sabitleme yapmak normal kullanımda bile çok etki yapıyor.

Sabit 150 FPS alıyorsun diyelim sen bunu 130 veya 150 FPS değerinden daha aşağıda kilitlersen çok daha akıcı bir oyun oynarsın.

Yani Zaten 2X FPS geliyor. Daha iyi sonuç almak için FPS sabitlesen zarar gelmez.

Son düzenleme:
FSR 3 açtığın zaman eskisine göre, 1Low değerler daha fazla artış yapıyor. Yani eskisinden çok daha iyi.

Avatar oyunu olmadığı için deneyemedim şahsen ama videolarda bariz belli oluyor.

Ama ne olur ne olmaz FPS sabitleme yapmak normal kullanımda bile çok etki yapıyor.

Sabit 150 FPS alıyorsun diyelim sen bunu 130 veya 150 FPS değerinden daha aşağıda kilitlersen çok daha akıcı bir oyun oynarsın.

Yani Zaten 2X FPS geliyor. Daha iyi sonuç almak için FPS sabitlesen zarar gelmez.
Kesinlikle ben oyunları fps sabitleyerek oynuyorum daha akıcı oluyor çünkü low %1 ve 0.1ler yüksek.
Şuan her şey tamam gibi duruyor sadece oyunlara eklenmesini bekleyeceğiz gibi hadi hayırlısı.

Yeni konular

Geri
Yukarı