Fullbodyden sonra ne yapılmalı?

Fear69

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: Radeon Rx 580
İşlemci: İ3-9100F
Anakart: Asus Prime H310M-K R2.0
SSD: Ritek 2.5 SATA III 512GB
RAM: 16GB
1 aydir spora gidiyorum, haftada 5 gün fullbody yapiyorum. 2 gün off day bıktım artik fullbodyden. Hoca da program yazmiyor. Ne yapmaliyim? Program öneriniz var mı? İlla özel olarakmi program yazılması lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Üst üste mi spora gidiyorsunuz yoksa yanlış mı yazdınız? Hocanızın programından çıkmayın diyecektim fakat hocanız üst üste gün fullbody program yaptırmıyordur herhalde? Eğer öyle ise 1 ay kadar daha 2 günde bir, haftada 3 ya da 4 gün şeklinde antrenman programınızı güncelleyebilirsiniz.

Umarım günlerin aralıklıdır. Hafta içi 5 hafta sonu 0 tarzında değildir. Spor salonları artık program yazma işini iyice bıraktı yazsa da hazır bir tane program verir geçer. En iyi program kendine uygun olan programdır fakat bunu deneyimlemen yıllarını alabilir.

Şahsen ben haftada 2-3 gün yapabilen biri olarak devamlı Full body gidiyorum fakat beni ileriye atmıyor. Geri de götürmüyor. Ha 5 gün Full body yapsam faydasını elbet görürüm. Yani eğer illa bölgesel yapacaksan yapabilirsin fakat gelişimin açısından çok bir fark olmayacaktır. Bölgesel olarak internette birçok program var. Haftada 4-5 gün şeklinde uygulayabilirsin.

Üst üste mi spora gidiyorsunuz yoksa yanlış mı yazdınız? Hocanızın programından çıkmayın diyecektim fakat hocanız üst üste gün fullbody program yaptırmıyordur herhalde? Eğer öyle ise 1 ay kadar daha 2 günde bir, haftada 3 ya da 4 gün şeklinde antrenman programınızı güncelleyebilirsiniz.

Her gün bu program.

Perşembe günü off day bir de pazar.

Dosya Ekleri

• IMG_20230817_184649.jpg
    IMG_20230817_184649.jpg
    125,3 KB · Görüntüleme: 16
Hocam her gün olduğuna emin misiniz? Öyleyse bu programı acilen bırakın, hiçbir şekilde gelişemezsiniz. Zaten hareketler rastgele yazılmış gibi... İnternetten bütün kas gruplarının çalıştırıldığı daha düzgün bir program bulmak mümkün.

Hocam her gün olduğuna emin misiniz? Öyleyse bu programı acilen bırakın, hiçbir şekilde gelişemezsiniz. Zaten hareketler rastgele yazılmış gibi... İnternetten bütün kas gruplarının çalıştırıldığı daha düzgün bir program bulmak mümkün.

Hocam pazartesi sali çarşamba cuma cumartesi bu programi uyguluyorum. Rica etsem daha uygun bir program gönderemez misin? Ben programlardan anlamamda. 168 boy kilo 65.

Yeni konular

Geri
Yukarı