Elektronik Fury Z 774 TL!

Çok iyi mouse deniyor fakat hem markasından ötürü hem de yazılımdan ötürü almaya korkuyorum.
1 yıldır kullanıyorum, gayette memnunum.

Mouse bu sanırım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ürün hem Pwnage Symm Wireless hem de Xenics Titan Gx Air diye geçiyor.

Rampage ürünleri çok farklı bazıları kaliteli bazıları kötü arkadaşım 27 inç monitörü vardı servis sürekli sıkıntı çıkardı değişim değil tamir ediliyor ve bunu 2 kere yaptılar en sonunda zorla baskıyla bağıra çağıra yenisi ile değişim oldu sonra sattı kurtuldu ben ise Rampage AD-RC34 metafor kullanıyorum memnunum alacak arkadaşlar dikkat etsin ben olsam 2.el daha iyi markalara yönelirdim garantisi olan.

Rekabetçi oynayan arkadaşım mouse iade etti. Ortalama 20 kill alan çocuk bire bir de hep düştü. 😀

Mouse değişikliğinden sonra zor zaten ben son 1-2 ay içinde 2-3 tane mouse değiştim ve elmas elomda artık oynayamıyorum, sildim zaten.

Evet ürün bu sanirim ismi yukarida zaten aynisi herhalde.

Faruk reisin ürünü üzmez gibi.
Bu değil pwnage ultra custom symm gen 1 ile aynı mouse. Yukarıdaki pwnage ultra custom ergo.

Bu arada güzel mouse, fiyatı 600-700tl olsa rakipsiz bence.

Beğenmedim ve gülme atanlar: Mouse bilgisi 0 G300s öneren insanlar.

Son düzenleme:
yazılımında pil yüzdesi sürekli farklı gözüküyor 20 gösteriyor kapayıp açıyorum 60 çıkıyor bunu nasıl düzeltirim ve yazılımın türkçesini internette bulamadım sadece ingilizcesi var

1.5 ay önce aldım, 2 hafta kullandım ilk haftadan mouse sol tık kapı gıcırdama sesi çıkartıyordu(her tıklamada) ve sağ tık ise her an yerinden çıkacak gibi hareket ediyordu en ufak baskıda. Aşırı kalitesizdi, iade ettim.

1 yıldır kullanıyorum, gayet de memnunum.

Ürün hem pwnage symm Wireless hem de xenics titan gx Air diye geçiyor.

Ürünü aldım ama sağ ve sol Click çok sallanıyor normal bir durum mu?

Geri
Yukarı