Fury Z, pwnage Ultra symm 1 farenin aynısı mı?

Bütçe
500

Zymnax

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar. Arkadaşıma uygun fiyatlı kablosuz oyuncu faresi arıyordum. Pugio II ve Basilisk X HyperSpeed denedi fakat beğenmedi. Rampage gibi bütçe dostu olması için kaliteden biraz ödün veren bir markadan çok bir beklentim olmamasına rağmen Fury Z model mouse gözüme takıldı. Bir yerden tanıdık geldi bu fare ve sonrasında baktım ki ülkemizde Ultra Custom ergo versiyonu satılan pwnage markasına ait farklı bir modele çok benziyor. Kutu içeriği de bu fareyle birebir aynı. Yazılımı da bildiğiniz orijinal farenin türkçeleştirilmiş hali gibi duruyor. Gerçekten Rampage bu fareyi alıp kendi logosunu basıp da ülkemizde mi satıyor?

Yanlış anlaşılma olmasın. Rampage bu firma ile anlaşıp istediği gibi bu şekilde ürün satabilir. Benim şaşırtan şey bu ürünün fiyatının gayet uygun olması. Ultra Custom ergo 750₺'ye satılırken Ultra Custom Symm'i 500₺'ye bulmak bana çok cazip geldi. Model o Wireless'tan bile daha iyi bir fare olduğunu düşünüyorum.

Sizce bu iki fare aynı olabilir mi? Kullanan varsa eğer farklılıklarına değinebilirse sevinirim.

Ayrıca tam 500₺ bütçesi var, 1₺ bile arttıramazmış, bu fiyata kadar hafif ve kaliteli başka fare öneriniz varsa alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sensorler ve m1/m2 switchleri farkli en azindan. Fury z de debounce time ayarlanabiliyormu bilmiyorum ama pwng modelinde 0'a kadar dusurulebiliyor. cok dusurulurse cift tiklama riski var tabiki her zamanki gibi.

Sensorler ve m1/m2 switchleri farkli en azindan. Fury z de debounce time ayarlanabiliyormu bilmiyorum ama pwng modelinde 0'a kadar dusurulebiliyor. cok dusurulurse cift tiklama riski var tabiki her zamanki gibi.
Bilginiz varsa hangi sensör ve switch olarak hangi marka model kullanılmış söyleyebilir misiniz?

- PAW3370 vs PAW3335 (biri digerinden daha iyi diye iddia etmiyorum, sadece soylenildigi gibi ayni olmadigini belirtiyorum)

- Kailh gm8.0 vs Omron 20m (muhtemelen)

- PAW3370 vs PAW3335 (biri digerinden daha iyi diye iddia etmiyorum, sadece soylenildigi gibi ayni olmadigini belirtiyorum)

- Kailh gm8.0 vs Omron 20m (muhtemelen)
80g ve PAW3335 bence 500₺ için harika özellikler ama kablosuz gecikmesi ve buton debounce süresini de öğrenebilsek keşke. Teşekkür ederim hocam

@Zymnax Fury Z kullanıyorum. Ürün Pwnage Symm Wireless ile aynı fabrikada üretiliyor. Omron 20m var. 3335 sensör var, 400 ips 40 g değerine sahip. Kablosuz ile kablolu arasındaki fark hissedilmiyor yani gecikme yok. Skatezler yeterli. Ağırlık bence tam. Sorularınızı Discord üzerinden alabilirim. Adım Xeonayp #2143. Ürün deidğim gibi Symm'in aynısı. Yazılımıda türkçeleştirilmiş ki Pwnage Ergo'nun yazılımı bile üzerinde çalışıyor. Ürünü öneririm, Model O Wireless ile aralarında bir farkta yok zaten.

Son düzenleme:
Pwnage Ultra Custom Symm1 Gen2 ysni guncel versiyonla aralarinda fark var aynisi diyr iddia ediyorsun yine burada. Switchler ve sensor farkli
Muhtemelem skatez ve kablo da farkli ama kablonun herhangi bir etkisi yok kullanima zaten.

Switchler, sensor, dis kaplama, debounce time ayari, degistirilebilir lod benim bulabildigim farklar gen1 ve gen2 arasindaki.

Ama dedigim gibi muhtemelen skatezler de farkli.

Ironcat diye bir marka altinda da satiliyor bu arada cinde taobao vs uzerinde ayni mouse, gen 2 olan.

Yeni konular

Geri
Yukarı