Rampage Fury Z mouse nasıl?

İncelemesi burada yapılmış.

Yapan kişi Ömer Faruk abimiz Fury Level. Fason üretim bir ürün alacağınız zaman en önemli şey yapımcının güvenilirliğidir. Ömer abimizden daha güvenilir çok kişi sayamazsınız. Ayrıca bu farenin fason üretim olmayan en ucuz rakibi 850 TL. Eğer üstüne 350 TL daha koyarım diyorsanız onu alın ama koymam diyorsanız bunu alın. O 850 TL'lik fareyi hatırlamıyorum bu arada.
Söyleyebileceğim tek kötü özelliği su geçirmezlik garantisi olmaması. Delikli kullanımda sıkıntı.

Ahahhahahahaha güzel saçmalıyorsunuz. Ürünü kullandınız demi? ahahahahha. Ürün G305, Rival 3 Wireless'tan bile kaliteli. Sırf Rampage diye yerin dibine sokmaya çalışıyorsunuz. Bu ürün 850 TL olan Model O Wireless'tan bile kaliteli, yazılım hariç.
@Mark Jefferson Bende Lod sorunu yok.

Son düzenleme:
@hadwiger kesinlikle alınır hocam. İlk çıktığında aldım, hala kullanıyorum. Ürün G305 ve Rival 3 Wireless'tan kat kat daha iyi. Model O Wireless'tan bile kaliteli şaka gibi. Hem modüler, hem bataryalı, hem de hafif olması zaten eliyor G305 ve Rival 3 Wireless'ı. Fury Z fiyatına göre gerçekten aşırı başarılı.

Geri
Yukarı