Futbolcu olmak

Sadece çalış. İnsanların ne yapacaksın futbolu oku memur ol düzenli gelirin olsun diyenlere hiç kulak asma. Ne yeteneksiz topçular çalışarak ne noktalara geldiler, umudunu kaybetme.

Öncelikle hayatımda ilk kez forum kullanıyorum, bir hatam olursa affola, özür dilerim.
Beyler ben 12 yaşımdan beri futbol oynamaya başladım sehrimin amatör takımlarında.
12 yaşımda u13.
13 yaşımda u15.
14 yaşımda u15.
Şu an 14 yaşındayım ve artık bence biraz ilerlemem gerektiğini ve en fazla 18'imde prof olmam gerektiğini düşünüyorum. Sizce saçma bir hayal mi yoksa olabilir mi?

Ben gittiğim kulüpte devam parası istedikleri için gitmedim,futbolcu olamam zaten kafasındaydım boşuna zarara sokmayayım ailemi dedim ama sen sakın böyle yapma devam et bir gün seni televizyonda görmek istiyoruz.

Kendini geliştir. Sakın durma kendine güvenin olsun O 3. Lig 2. Lig kulüplerinin kapısında yat gerekirse kendi torpilini kendin oluştur. Yeteneklerine güveniyorsan sakın durma farkında oldukları an seni keşfederlerse bırakmayacaklardır.

Çok teşekkürler abi umarım olur.

Bende bir yere gidiyordum aylık 100TL idi gidiyorum bir gün izlemeye geleceklerini söylediler inan kaç gün atraman yaptım diğer gün ayaklarıma ağrı girdi bayağı sonra kış girdiği ve corona başladğı için devam etmedim hocam zaten defans oynatıyordu aslında fizikliyim paslarım güzel uzaktan şut çekebiliyorum forvette değil orta saha da oynamak istiyordum ara pası atmayı çok seviyordum ama corona yüzünden devam edemedim ama zaten defans oynuyordum ve fena değildim ama sevmiyordum o yüzden ayrıldım.

Haklısın abi dediklerin doğru işte ben şey düşünüyordum acaba bal liginde bir takıma girebilsem belki sansa bala cikadik 3.lige en azindan prof olursam devami gelir diye dusundum.

Öncelikle selamlar yurt dışına gidebilirsin dil biliyorsan en basidinden birleşik krallık'ta

football League championship (efl championship)​

De eğer iyi futbol oynuyorsan çok kolay bir şekilde altyapılarına girebilirsin.

12-13 yaşımdayken bırakmıştım ben de kulübü. Sen sakın bırakma, ara verme. Bırakınca geri dönüşü olmuyor. Tahminimce 16-17 yaşlarında scoutlar maçları izlemeye gelirler. Kendini gösterirsen yolun açık.

Durum ne hocam.

Öncelikle hayatımda ilk kez forum kullanıyorum, bir hatam olursa affola, özür dilerim.
Ben 12 yaşımdan beri futbol oynamaya başladım sehrimin amatör takımlarında.
12 yaşımda u13.
13 yaşımda u15.
14 yaşımda u15.
Şu an 14 yaşındayım ve artık bence biraz ilerlemem gerektiğini ve en fazla 18'imde prof olmam gerektiğini düşünüyorum. Sizce saçma bir hayal mi yoksa olabilir mi?

Hocam durum ne.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı