FX 8320 Sistemin Aniden Kilitlenmesi

Msi Command Center ile herşeyi default ayarına çektim kaydettim. Programı sildim ağırlaştırıyor garip bir şekilde.
  • Prime 95 (İşlemciyi test eder. 1 saat test yapın.)
  • Memtest86+ (Ramleri test eder.)
şu 2 işlem kaldı. Anakart normal mi sizce oyuna girince 95 derece görüyorum çok fazla ısınıyor anakartın arka tarafı. Yumurta kırsak pişer o derece. Ona göre iade yapmayı düşünüyorum.

Eğer düzelmez ise, biraz garip ve basit gelecek ama; aşağıdaki yere " 0 " değerini verebilir misiniz?
Untitled.png
Ve, SSD sistem kullanıyorsunuz, anakartınızda AHCI yerine IDE seçili olabilir. Bende de aynı sorun vardı ve ben bunu ilk yöntemle çözmüştüm. Ama, değişmeyebilir sadece çözdüğüm yöntemi gönderdim...

Zaten uyarılarımı en başta yaptım. Anakart içindeydi zaten. Command centre değil BIOS'dan default yapacaksınız.

Hocam BİOS'a giriyorum kitleniyor bilgisayardaki kitlenme gibi. Memtest86+ testi yaptım 0 hata çıktı.

Eğer düzelmez ise, biraz garip ve basit gelecek ama; aşağıdaki yere " 0 " değerini verebilir misiniz?
Ve, SSD sistem kullanıyorsunuz, anakartınızda AHCI yerine IDE seçili olabilir. Bende de aynı sorun vardı ve ben bunu ilk yöntemle çözmüştüm. Ama, değişmeyebilir sadece çözdüğüm yöntemi gönderdim...

Hocam yüksek performans ve Sabit diski kapatmak için beklenecek süre 0 mı yapayım diyorsunuz.?

10 dakika test yapıyorum şu ortadaki tmpin1 97 derece görüyor bu ne ısısı. Normal mi?

lZ1rLr.png

Son düzenleme:
Hocam BİOS'a giriyorum kitleniyor bilgisayardaki kitlenme gibi. Memtest86+ testi yaptım 0 hata çıktı.

Hocam yüksek performans ve Sabit diski kapatmak için beklenecek süre 0 mı yapayım diyorsunuz.?

10 dakika test yapıyorum şu ortadaki tmpin1 97 derece görüyor bu ne ısısı. Normal mi?

lZ1rLr.png
Evet, öyle yapın. O değer konusunu hiç bilmiyorum malesef...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı