FX 8350 ile CORE I5 3570K arasındaki farklar

Harcadığı güç ile verdiği performans karşılaştırılırsa, ödenen para az gibi görünse de 1 yıl içerisinde toplam ödenen fazla ücret ile daha fazla bir ödeme sözkonusudur.
Ayda 10 TL fazla ücret ödemiş olsa da 1 yılda 120 TL yapar.
Bende zaten çok harcıyor anlamında dedim. Aynı performansı 77W lık i5 3570K ile yapabilirsin. Önermiyorum yani FX 8350'yi.

Yamyam abi, faturaları ben ödemediğim için kafama takmıyorum :D
Ben güç tüketimi önemli değil demiyorum, çok önemli, uzun vadede zarara giriyorsun AMD ile doğru. Sadece aylık fazladan gelecek paranın biraz abartılı olduğunu bildirdim. Yoksa her zaman elbette daha düşük güç tüketimini daha yüksek performans ile sağlayan işlemciyi tercih ederim.

Bir seferliğine fazla veririm, sürekli olarak daha ucuza kullanırım. Bu aynen dizel arabaya 25 yerine 30 verip depoyu daha ucuza fullemek oluyor.

@Recep Baltaş sence AMD FX 8350 alsam. Günde 5 saat çalışan 2-3 saatinde yüksek grafik isteyen oyun oynanacak. Sence işlemci dayanır mı. Seninde fikirlerini merak ediyorum.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı