G-Sync 1ms 144Hz monitör tavsiyesi

Hocam varya bir ara 1350 TL'ye düştü ben salaklık yapıp almadım bunu içim acıyor şu an.

G-Sync almanıza gerek yok ki. FreeSync monitörde G-Sync açılıyor zaten. 10 serisi üstü ekran kartlarında benim imzamdaki linke tıklayın :D.

Benim de moralimi bozdun ne güzelmiş bu ben alırım bunu.

Cidden böyle bir şey var mı? İnanamadım.

Tabii ki 2019'un başlarında çıkarılmış olan bir şey 10 serisi üstü ekran kartları gerekli güncellemeyle (adını hatırlayamıyorum) FreeSync monitörlerde G-Sync açabilmekte. Hatta monitörüm şu ve sorunsuz çalışıyor. indirim kovalarsanız 1300 TL bulursunuz.
Cidden böyle bir şey var mı? İnanamadım.

Bir de şunu belirteyim her monitörde aynı olmayabilir kiminde tam çalışır kiminde daha iyi veya kötü çalışır.

FreeSync ve G-SYNC aralığı var. Monitör özelliklerinde bu aralık yazar. Aldığınız FPS değeri bu aralıkta değilse işe yaramaz. G-SYNC özelliği 200 dolar olduğunu hatırlıyorum. Şu an ne kadar bilmem ama bu fiyat aralığında gerçek G-SYNC imkansız gibi bir şey.

Ne anlattınız? FreeSync özelliği olan monitörde G-Sync açıldığını biliyorum ama gerçek G-Sync olmuyor.
:D hocam bunun gerçeği sahtesi mi var da ben bilmiyorum amaç yırtılmaları önlemek bilginiz olsun diye söylüyorum, ama illa gereksiz bir alet için fazla para ödeyeceğim diyorsanız siz bilirsiniz kişisel tercih.

Geri
Yukarı