G-Sync ve FreeSync bulunan monitör önerisi

Kwanon

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. 3-4 ay sonra sistem toplamayı düşünüyorum ve şu an laptop kullanıcısıyım. 3-4 ay sonra 5700XT, 2060 Super veya uygun fiyatlı bir RTX 30 serisi kart bulursam alacağım. Ekran kartına verebileceğim fiyat ise 3800 TL. Yani anlayacağınız ekran kartı olarak AMD mi NVIDIA mı alacağım belli değil. O yüzden siz hem G-Sync hem FreeSync bulunan bir monitör öneriniz. Rekabetçi oyunları çok sık oynarım fakat bunun yanında hikaye bazlı oyunlar da oynarım, YouTube'a da bakarım, film de izlerim. O yüzden TN panel tercih etmeyeceğim. VA panel konusunda kararsızım. Tercihim IPS panel olacaktır. Bütçem ise 1800 TL. Monitör önerilerinizi bekliyorum. Bir de direk monitörü önerip geçmeyin eğer biliyorsanız o monitörde sorun yaşayanlar olmuş mu onları da belirtirsiniz iyi olur. Sorun yaşamak istemiyorum.
Sistemi alana kadar, alacağım monitörü evdeki laptop'uma takıp kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:

XG2405'ü öneren kişiler var ama sorun yaşadığını söyleyen kişi sayısı da çok fazla. Kafam karıştı

IPS Panel tercih edeceğim için ben de G24'i düşündüm . İnternette incelemesini bulamadımç Ben de şimdi foruma bakıyordum
AOC en iyisi.
Monitör adam @SkyRose buraya bekleniyorsunuz.
1080P'de 27 inch önermezsiniz dimi ? İtopya'da şu monitör ama sorunlarının olduğu söyleniyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı