G305 alınır mı?

terabayt

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba 500TL bütçem var ve bir mouse almayı düşünüyorum ve kablosuz olmasını istiyorum. Bu sitede G305 indirime girmiş sizce alınır mı? İndirimi Enes özen adlı bir YouTuber'ın Telegram kanalından gördüm sizce site güvenilir midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an 300TL stokta var gözüküyor. 300TL'ye değil Wireless, aynı özelliklerde kablolu alamazsın şu an.
Modem alacak olmasam yapıştırıdım şu an.

Şu an 300TL stokta var gözüküyor. 300TL'ye değil Wireless, aynı özelliklerde kablolu alamazsın şu an.
Modem alacak olmasam yapıştırıdım şu an.

Fiyatı ucuz olunca sitenin güvenilirliğinden şüphe ettim eğer site güvenilir derseniz alacağım. (ben alana kadar stokları bitirmeyin sakın)

Merhaba 500TL bütçem var ve bir mouse almayı düşünüyorum ve kablosuz olmasını istiyorum. Bu sitede G305 indirime girmiş sizce alınır mı? İndirimi Enes özen adlı bir YouTuber'ın Telegram kanalından gördüm sizce site güvenilir midir?

Bende almayı düşündüm ama nette pek olumlu yorumlar görmedim para biriktirip çok sağlam bir mause almayı düşündüm bende ör: Glorious Model O Kablosuz Gaming Mouse Mat - Beyaz Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Geri
Yukarı