Gainer tavsiyesi

Dediğimi deneyin ardından Gainer için para harcayın. Ben bir ara üşengeçlikten dolayı sabahları kahvaltıyı Bim'de satılan tavuk döner ve dondurulmuş patatesleri fırına sürerek yapıyordum ve o süreçte fena kilo aldım. Paketlenmiş tavuk dönerler genelde pek sağlıklı olmuyor onu tüketmeyebilirsiniz ama o patatesler baya kilo aldıracaktır.
Deneyeceğim teşekkürler.

Deneyeceğim teşekkürler.
Kesinlikle öyle deneyin, Gainer için 700-800 TL'ye vermenin inanın hiç gereği yok. Ha eğer iş adamıysanız sürekli toplantıdan toplantıya koşup yemek yiyecek vaktiniz yoksa o zaman alınır ama onun dışında çok gereksiz bir ürün.

Teşekkürler. Bigjoy dışında bir de mysupplement mass gainer ilgimi çekti bigjoy'un alt markasıymış sanırım, sizce nasıldır? Kilo alımında bigjoy kadar etkili olur mu?
Eğer siz yeterince beslenmezseniz, gainerın hiçbir etkisi olmaz. Gainerın amacı, sizin eksik kaldığınız öğünleri "yardımcı" olarak kapatmasıdır. Gainer, öğün yerine geçmez.

Ben bu ürünü kullandım. Ahım şahım bir etki görmedim. Size tavsiyem protein tozudur. Kreatin takviyesi alarak ve düzenli beslenerek kilonuzu rahat bir şekilde alırsınız. 800 lira verene kadar zorlana zorlana makarna yerim daha iyi.
Protein tozu hangi marka önerirsiniz? Ben de yeni başladı spora ve kilo almam gerekiyor. Gunluk 2000kalori yiyene kadar kusacak gibi oluyorum. Ozellikle proteini yemekte zorlaniyorum, gunde yarim kiloya yakin tavuk gidiyor.

Protein değeri düşük ve servis başı 200gr cok gibi geldi. Onun yerine https://www.bigjoy.com.tr/bigmass-gainer-gh-factors-cilek-5000 bunu tercih etseniz daha iyi. Anladığım kadarıyla indirim saatini bekliyorsun ama çok düşerse bir ihtimal tercih edebilirsin. Onun dışında pek tercih etmem.
İndirim başladığında 986TL ye düşüyor ve %10 indirimi kullanınca 888TL oluyor. Sizce 888TL ye HİQ GAİNER alınır mı?

İndirim başladığında 986TL ye düşüyor ve %10 indirimi kullanınca 888TL oluyor. Sizce 888TL ye HİQ GAİNER alınır mı?
Pardon indirimli ve %10kod kullanılmış hali 986tl ye düşünüyor.

Son düzenleme:
HIQ 25 servis. Bigjoy 50 servis. HIQ servis başı(200gr) 20 gr protein verirken, bigjoy 100Gr'da 20gr protein veriyor. Değerler birbirine yakın protein hariç ama benim tercihim bigjoy olur.

HIQ 25 servis. Bigjoy 50 servis. HIQ servis başı(200gr) 20 gr protein verirken, bigjoy 100Gr'da 20gr protein veriyor. Değerler birbirine yakın protein hariç ama benim tercihim bigjoy olur.
Hocam bigjoy-hard line-hiq bunların arasında sıralama yapsak iyiden kötüye nasıl olur? ve 5kg pahalı geldi, 3kg alıcam 3kg da yeterli olur heralde.

Hocam bigjoy-Hardline-HIQ bunların arasında sıralama yapsak iyiden kötüye nasıl olur? Ve 5kg pahalı geldi, 3kg alacağım 3kg da yeterli olur herhalde.

Bigjoy-HIQ-Hardline şeklinde yaparım şahsen. Hardline'da sofra şekeri bulunuyor. Bu yüzden tercih nedenim en sonda. Ek olarak Nutrade markasını tercih edebilirsin. 0 şeker.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı