Gainer tavsiyesi

Arkadaşlar HİQ GAİNER nasıldır onu almayı düşünüyorum. Yardımcı olabilir misiniz??
HIQ şuan alabilceğin en iyi Gainer stok varken al.

Yazılı olan fiyatı indirimsiz fiyatı WPC80 protein var yukarıda birisi düşük protein demiş dostum WPC60 ile WPC80 bir değildir, verdiği hammadde kalitesi önemlidir.

Dosya Ekleri

• GAİNER.png
    GAİNER.png
    617,8 KB · Görüntüleme: 85

Yazılı olan fiyatı indirimsiz fiyatı WPC80 protein var yukarıda birisi düşük protein demiş dostum WPC60 ile WPC80 bir değildir, verdiği hammadde kalitesi önemlidir.
Dostum gramaja verdiği protein değeri düşük dedim. WPC60 ile WPC80 tabii ki bir değil.

Bunların arasında sıralama yapınca en iyi HİQ mu oluyor hocam. Eğer öyleyse 3kg HİQ Gainer alıyım mı ?

Bunların arasında sıralama yapınca en iyi HİQ mu oluyor hocam. Eğer öyleyse 3kg HİQ Gainer alıyım mı ?
Evet en iyisi HIQ bütçen yetdikçe tüm ürünleri HIQ den alan paran yetmezse farklı markalara bak.

Dostum gramaja verdiği protein değeri düşük dedim. WPC60 ile WPC80 tabii ki bir değil.
Gainerın asıl amacı Protein değildir zaten, yüksek oranda Maltodextrin içeren bir Gainer alınabilir, WPC60 proteini senin vücudun sindiremiyor bile nerdeyse.

Yani ordaki 20 gram Proteinin belki 5 gramını kullanabiliyor vücut eğer 20sinide kullansaydı bütün BodyBuilderlar, protein sütleri içerdi.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı