Galatasaray vs Kopenhag maçı kaç kaç biter?

Zaha tete ziyech varken uzun top oynamak saçmaydı bu mağlubiyet okan hocaya yazar. Ayrıca mertensi keremi ikinci yarının başında çıkarmalıydı.

Bayern Munich maçında Icardıyı izleyelim bakalım rakip kaleye şutu olacak mı?
Şampiyonlar ligi üst seviye bir lig.
Daha önce Beşiktaş'ı da gördük performans olarak Liverpool karşısında.
Bayern Munıch maçında her şey netleşecek.
Galatasaray 2 Bayern Munıch maçından 6 puan alamazsa elenir.
Üst düzey futbol oynayan gruplardan çıkar Şampiyonlar liginde.
Takım olarak risk alıp üst düzey futbol oynanmazsa sonu hüsran olur.

Bayern Munich maçında Icardıyı izleyelim bakalım rakip kaleye şutu olacak mı?
Şampiyonlar ligi üst seviye bir lig.
Daha önce Beşiktaş'ı da gördük performans olarak Liverpool karşısında.
Bayern Munıch maçında her şey netleşecek.
Galatasaray 2 Bayern Munıch maçından 6 puan alamazsa elenir.
Üst düzey futbol oynayan gruplardan çıkar Şampiyonlar liginde.
Takım olarak risk alıp üst düzey futbol oynanmazsa sonu hüsran olur.
"Daha önce Beşiktaş'ı da gördük performans olarak Liverpool karşısında." Derken o 8 Mağlubiyet Yıldırım Demirörenin hatalarından biridir. İlk maçı 2 1 alıp kaleci sakatlanınca kova birini getirip başlattı ve umursamadı. Giderken borçsuz klubü iflas durumuna getirdi. Beşiktaş 2016 sezonu UCL'de zaten Liverpool'u elemişti. Kadro olarakda 2007'de kat ve kat daha üstündü bizim süperligten liverpool.

Her maç iyi olacak diye bir kaide yok, iyi günü de olur kötü günü de olur. Koca takımda bir tek İcardi yok sonuçta. Tüm her şeyi İcardi'den bekleyen tayfadan değilim ben.
Hocam ben yıllardır Galatasaray maçlarına giderim. Çoğu sezonu biliyorum. Zira locamız vardır orda. Hiçbir futbolcuyu ilahlaştırmam, Icardi’nin üçer beşer goller atıp günü kurtarmasını beklemiyorum zaten. Gene de istekli olması önemliydi. Bu sıkıntı tek Icardi’de yoktu ama pozisyonu icabı daha çok belli oluyordu. Yedek kulübesindeki 2-0’dan sonraki telaşı gördünüz mü bilmiyorum. Okan Hoca bazı şeyleri yanlış yapıyor. UCL elemelerini bile zar zor geçti. Takım hazır değildi, hava sıcaktı, zemin kötüydü dedi. Tamam, olabilir dedik. Şimdi ne hava sıcaktı ne zemin kötüydü ne de takım hazır değildi. Hazır olmayan takım kanlı canlı Samsunspor’a ilk yarı 3 tane sallayamaz. Yanlış ilk 11, evlatçılık, oyuna geç müdahale etmesi ve en önemlisi takımın hala UCL takımı gibi oynamaması veyahut oynatılmamasıyla zaten bu sonuç pek sürpriz olmadı. Allah yardım etti de maç 2-2 bitti. Alabileceğimiz en net 3 puanı kaybettik. Diyecek çok bir şey yok aslında. Adamlar gelip burada, bizim sahamızda krallar gibi oynayıp bizi böyle zor duruma sokabiliyorsa sorunu kendimizde aramalıyız.

Tam Okan Buruk takıma Avrupai teknik futbol anlayışını sonunda getiriyor diye düşünürken gerek Molde maçında gerek bu maçta gördük aslında halâ yıldızların iş yaptığını. Devir değişti, futbola yaklaşım değişti. Teknik artık yeteneğin, yıldızların yerini alıyor. Çoğu kişi bana karşı çıkacak olabilir fakat Fatih Terim'i sevmeyen kişiler de aslında bunun için sevmiyor. UEFA Kupası'nı aldığımız zamanlarda Hagi gibi orta sahamız, Taffarel gibi kalecimiz falanımız filanımız vardı. Yaklaşım halâ 20-30 sene önceki gibi olduğu sürece bir sportif başarı çıkartamayız.

"Daha önce Beşiktaş'ı da gördük performans olarak Liverpool karşısında." Derken o 8 Mağlubiyet Yıldırım Demirörenin hatalarından biridir. İlk maçı 2 1 alıp kaleci sakatlanınca kova birini getirip başlattı ve umursamadı. Giderken borçsuz klubü iflas durumuna getirdi. Beşiktaş 2016 sezonu UCL'de zaten Liverpool'u elemişti. Kadro olarak da 2007'de kat ve kat daha üstündü bizim Süper Lig'ten liverpool.

Sonuç olarak 8-0 başarısızlığı var Beşiktaş'ın Şampiyonlar liginde.
Şunu da ekleyim Barcelona da Bayern Munıchten 8 gol yemişti.
PSG'nin kat kat üstün kadrosu vardı onlarda 2022-23 Şampiyonlar ligi sezonunda elendi.
Kupayı Manchester City kaldırdı.
Şampiyonlar liginde sadece üst düzey futbol oynayan takımlar barınır.
Ve Galatasaray 2 Bayern Munıch maçından 6 puan alamazsa elenir bu kadar net.

Sonuç olarak 8-0 başarısızlığı var Beşiktaş'ın Şampiyonlar liginde.
Şunu da ekleyim Barcelona da Bayern Munıchten 8 gol yemişti.
PSG'nin kat kat üstün kadrosu vardı onlarda 2022-23 Şampiyonlar ligi sezonunda elendi.
Kupayı Manchester City kaldırdı.
Şampiyonlar liginde sadece üst düzey futbol oynayan takımlar barınır.
Ve Galatasaray 2 Bayern Munıch maçından 6 puan alamazsa elenir bu kadar net.
Bayerni nasıl yenecek?

Bayerni nasıl yenecek?

Kopenhag karşısında oynadığı futboldan daha fazlasını yapmaları lazım.
Salak İcardi'nin pozisyon üretmesi gerekiyor.
Okan Hocanın yerinde olsam 2013'teki 3-2 biten Real Madrid maçını açar izletirdim bütün kadroya.
Yani aynı şekilde o yıldaki oynanan futbolun kalitesinde oynamaları gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı