Galax 1660 Super 2150 TL!

1750 TL değil arkadaşlar fiyat 3 saniyede bir in çık in çık yapmaz, 1750 gümrük ve kargo hariç fiyatı. En son aşamaya geldiğinde ekleniyor ya onlar.

Ya ben de diyorum hangi ara 1750 TL oldu. :) 2150'ye çeksem mi yoksa İncehesap Gaming gecesi beklenir mi? :)

Japonya'dan alırsan garanti ya olmayacaktır ya da versen bile ayları bulur gidip gelmesi, ayrıca kart da Japonca olacaktır. Buradan alırsan hiç şüphesiz çok daha pahalı olacaktır Gaming gecesi alt üstü %5 10 indirim koyuyor ederi 2000 lira olan şeye 3200 yazıp çiziyor sonra 1900 diyor muhteşem değil ama 3 yıl garanti+ anında teslim güzel avantajlar. Risk-yarar skalanızı siz belirleyin karar sizin. Japonya'dan aldığınız ürün bir hafta sonra bozulursa çok yazık olur.

Bu konu geçen hafta da vardı ona ne oldu aynısı değil mi?

Ulan alsam mı almasam mı diye düşünüyorum ama o kadar beklemek koymuyor değil 😕 Aslında alsam elimdeki Vega 56 kartımı güzel fiyata satıp kar bile edebilirim, bilemedim. 2015 TL'ye geliyor.

Mayıs yazmışlar tahmini sana. Fiyat iyi eyvallah benim kartı satıp bunu alsam iyi de para koyuyorum cebime ama o ne arkadaş. Kar yağarken sipariş çekeceğiz yazın gelecek. Olumsuz yorumları okudum da fan gürültüsü, sürtünme, ısınma vb. yazanlar var. Bir de yamuğu denk gelir değiştirmek istesen 2 ay da öyle gider.

Japonya'dan alırsan garanti ya olmayacaktır ya da versen bile ayları bulur gidip gelmesi, ayrıca kart da Japonca olacaktır. Buradan alırsan hiç şüphesiz çok daha pahalı olacaktır Gaming gecesi alt üstü %5 10 indirim koyuyor ederi 2000 lira olan şeye 3200 yazıp çiziyor sonra 1900 diyor muhteşem değil ama 3 yıl garanti+ anında teslim güzel avantajlar. Risk-yarar skalanızı siz belirleyin karar sizin. Japonya'dan aldığınız ürün bir hafta sonra bozulursa çok yazık olur.
1660 Super stoğu yokki satılsın o fiyata.

Japon abiler çok memnun kalmış fakat yurtdışından önceden bir ürün alsaydım büyük ihtimal bende memnun kalırdım. Şimdi kargoda sıkıntı çıkar mı vs. gibi düşünceler beni almamaya zorluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı