Galax 1660 Super 2150 TL!

Ulan alsam mı almasam mı diye düşünüyorum ama o kadar beklemek koymuyor değil 😕 Aslında alsam elimdeki Vega 56 kartımı güzel fiyata satıp kar bile edebilirim, bilemedim. 2015 TL'ye geliyor.

Ulan siparişi tamamla dedim bir şeyler oldu, TR çeviri yaptım sipariş ne zaman verdim? WTF?
Para da çekilmedi çünkü kart bilgisi de girmedim, bu ne abi? :D
Adqweqwrsız.png

1613329655294.png

Oh be korkmuştum bi' an :D
1613329779902.png

Şimdi daha fazla korkmaya başladım...

Ulan alsam mı almasam mı diye düşünüyorum ama o kadar beklemek koymuyor değil 😕 Aslında alsam elimdeki Vega 56 kartımı güzel fiyata satıp kar bile edebilirim, bilemedim. 2015 TL'ye geliyor.

Ulan siparişi tamamla dedim bir şeyler oldu, TR çeviri yaptım sipariş ne zaman verdim? WTF?
Eki Görüntüle 879464
Hayırlı olsun hocam 2.5 ay tahmini bekleme süresi çıkarmış :D Siparişi çok büyük ihtimalle iptal edebiliyorsundur, Amazon destekle konuş eğer iptal edeceksen.

İade etmek gerekirse ne yapacağız?
Amazon'un sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum ama gelmesini beklediğin gibi bir de gitmesini beklersin.

Eki Görüntüle 879464
Eki Görüntüle 879468
Eki Görüntüle 879471
Hayırlı Olsun Hocam şimdiden 😁.
2.5 ay sonra gelince inceleme yaparsınız forumda.

Ulan alsam mı almasam mı diye düşünüyorum ama o kadar beklemek koymuyor değil 😕 aslında alsam elimdeki Vega 56 kartımı güzel fiyata satıp kar bile edebilirim, bilemedim. 2015 TL'ye geliyor.

Ulan siparişi tamamla dedim bir şeyler oldu, TR çeviri yaptım sipariş ne zaman verdim? Wtf?
Eki Görüntüle 879464
Eki Görüntüle 879468
Eki Görüntüle 879471

Hocam bu ödeme yöntemi Japonya'da var sadece. Bankaya havale yaptıktan sonra sipariş kabul ediliyor gibi düşün, paran gitmez ama iptal edebilirsin. İptal etmezsen otomatik iptal olur zaten.
5 dakikada bir fiyatı düşen ürün de iyiymiş biri 2150ye almış biri 1950ye biri de 1750'ye :)

Bende neden hep 2150TL, ah bir düşse de alsam 1750'ye. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı