Galax, INNO3D, Palit gibi markalara güvenebilir miyiz?

Ged

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bildiğiniz gibi bu markaların ekran kartları MSI, ASUS gibi markalardan çok daha uygun oluyor. Sohbet tadında bir konu oluşturmak istedim. Siz bu markaları tercih ediyor musunuz? Uygun olma sebepleri nelerdir? Ne düşünüyorsunuz bu markalarla ilgili?

Arkadaşlar, bildiğiniz gibi bu markaların ekran kartları MSI, ASUS gibi markalardan çok daha uygun oluyor. Sohbet tadında bir konu oluşturmak istedim. Siz bu markaları tercih ediyor musunuz? Uygun olma sebepleri nelerdir? Ne düşünüyorsunuz bu markalarla ilgili?

Uygun olma sebepleri malzeme ve soğutma gibi etkenler örneğin Palit RTX 2060'da arka plaka mevcut değil bu gibi etkenler fiyatını düşürüyor zaten. Güvenilir firmalar tabii ki kafanda şüphe olmasın. Tercih ediyor musun dersen şahsen ben tercih etmeye pek sıcak bakmıyorum kısa vade de sıkıntı çıkarmaz fakat ileriye dönük pek sağlıklı tercihler olmaz bana göre.

Evet, guvenebilirsin. Ben Zotac 1650S kullaniyorum cok da memnunum, hicbir sorunu yok kartimin. Ha ne var sogutmasi bir Gaming X kadar iyi degil ve RGB'si yok. Tabii ne kadar ekmek o kadar kofte :) Zaten Asus ve MSI'in dusuk fiyatli modelerinin de bu markalarin modellerinden farki olmuyor genelde

Son düzenleme:
Bu markalar çok eskiden beri piyasada olan markalar. Palit Türkiye pazarından çekilmişti son yıllarda. Şimdi tekrardan ürün satmaya başladı. İnno3D ise Türkiye pazarına yeni yeni girmeye başladı.

Evet, guvenebilirsin. Ben Zotac 1650S kullaniyorum cok da memnunum, hicbir sorunu yok kartimin. Ha ne var sogutmasi bir Gaming X kadar iyi degil ve RGB'si yok. Tabii ne kadar ekmek o kadar kofte :) Zaten Asus ve MSI'in dusuk fiyatli modelerinin de bu markalardan farki olmuyor genelde
Zotac zaten köklü bir marka ama pek bilinmiyor nedense.

Galax 1660S kullanıyorum. %100 kullanımda %50 fan hızıyla 75 derece üstünü görmedim. Herhangi bir sorunu da yok (coil whine dışında) ki coil whine çoğu markada oluyor. Bence alınabilir. Yine de siz bilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı