Galaxy Note 4 Kamera Odaklama Sorunu

vahitceylan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar note 4 kamera ile yaşadığım sıkıntıyı sizlerle paylaşmak istiyorum. Aslında çokta sıkıntı yapılacak bir durum değil, sadece telefon tasarruf yani uyku modundayken kamerayı açtığımda 5 6 saniye kadar ekran bulanık kalıyor ve daha sonra netleşiyor ve bunu sadece uyku modunda 5 dk kalıp kamerayı açınca yapıyor. Diğer türlü hiç bir sıkıntı yok, kameradan çıkıp tekrar girdiğimde net bir şekilde açıyor. Dün telefonumun orjinal olan 2.8 GB lık SM-N910CQ Rom kurdum sonuç yine aynı, aşağıda videoyu çektim görüntüyü netleştirip o şekilde izleyin bu gibi sorunlar yaşayan veya çözmüş olan arkadaşlar varsa yardımlarınızı rica ediyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı