Galaxy S Advance root + CM11 veya CM10.2 nasil atilir?

ynsylkn

Hectopat
Yer
Van Turkey
Daha fazla  
Meslek
Ziraat Müh/Donanım Uzmanı
Galaxy S Advance root + CM11 veya CM10.2 nasil atilir?
Bilen varsa lutfen anlatsın olmadı telefon vereyim atsin, suan 2.3.6 gingerbread kendi orjinal rom ile kullaniyorum.

Bilen yokmu ya ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geldim! :D Biraz geç kalmışım ama. :D Öncelikle S Advance'i S3 Mininin ROM'larını geliştiren arkadaş geliştiriyor. :D Aşağıdaki rehberimdekilerin aynısını yapabilirsin, sadece S Advance'yi seçeceksin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geldim! :D Biraz geç kalmışım ama. :D Öncelikle S Advance ile, S3 Mininin ROM'larını geliştiren arkadaş geliştiriyor. :D Aşağıdaki rehberimdekilerin aynısını yapabilirsin, sadece S Advanceyi seçeceksin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sağ olasın abi ama telefonu 4.1.2 yapmam gerekiyor değil mi? 2.3.6 dan direk kuramayiz bu islemleri. Yarin deneyeceğim ayrintili.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı