Galaxy S3 Mini Otomatik Reddetme Sorunu

groussenqedi

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar sayın Technopat Sosyal üyeleri. Akrabamın Galaxy S3 Mini telefonu aramaları otomatik reddediyor. Telefonda herhangi bir arama bloklayıcı vs. uygulama bulunmuyor. Arama ayarlarındaki otomatik reddetme seçeneği de aktif durumda değil. Ek ayarlardan arama reddetme seçeneğindeki bölümler de kapalı. Yalnızca "Uluslararası Aramalar" bölümü aktif. Telefondan arama yapılabiliyor ancak başka telefonlardan çağrı alamıyor, otomatik reddediyor. Bu sorun 1-2 gündür var. Yardımlarınızdan ötürü şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

1. Çağrı geliyorda mı reddediyor? Yoksa direkt mi reddediyor?
  2. Siz arama yapabiliyor musunuz?
Belki de cihazınızın donanımında sıkıntı oluşmuştur...

Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin derim. Belki sistem üzerinden yapılan bir yanlış sonucu bu durumu yaşıyor olabilirsiniz.

Benim de başıma şöyle bir şey gelmişti. Durup dururken telefonum gizli numara olmuştu. Birkaç gün boyunca aradığım kişiler doğru dürüst açmadı. En sonunda biri "Numaran neden gizli?" diye sorunca olayı çaktım ben. :D

Sonra MH'yi aradım. Sistemsel bir bugdan ötürü böyle olmuş dediler, düzelttiler.

Özetle MH'yi arayıp, bilgi al bence...

Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin derim. Belki sistem üzerinden yapılan bir yanlış sonucu bu durumu yaşıyor olabilirsiniz.

Benim de başıma şöyle bir şey gelmişti. Durup dururken telefonum gizli numara olmuştu. Birkaç gün boyunca aradığım kişiler doğru dürüst açmadı. En sonunda biri "Numaran neden gizli?" diye sorunca olayı çaktım ben. :D

Sonra MH'yi aradım. Sistemsel bir bugdan ötürü böyle olmuş dediler, düzelttiler.

Özetle MH'yi arayıp, bilgi al bence...
Hat akrabamın üzerine şu anda. Onun mu Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmesi uygun olur benim mi? Hat kimin üzerine ise onun görüşmesi gerekiyor diye duymuştum. Akrabam bu işlerden pek anlamıyor da.

Sen de görüşebilirsin. Sadece bilgilerin ve işlemlerin teyit edilmesi amaçlı MH isterse telefonu arada hat sahibine vermen gerekebilir.

Yoksa direkt hat sahibinin görüşmesine gerek yok diye biliyorum. En azından ben dediğim yöntemle hallediyorum işimi. :uyku:

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı