Gamakay MK61 alınır mı?

Aynen kanka su 19 Mayıs'i mi yukledin çıktı so sallanma masan yamuktue bende masaya koydum mosuepad olmadan yukar kismina oyle sallanma vardi aşağıdaki mosuepadi olan yuzeyi kaldirip koydum klavyeyi sallanma yoktu. Bir de Hz'yi 1000 yapip kaydetmeyi unutma.

Aynen kanka su 19 Mayıs'i mi yukledin çıktı so sallanma masan yamuktue bende masaya koydum mosuepad olmadan yukar kismina oyle sallanma vardi aşağıdaki mosuepadi olan yuzeyi kaldirip koydum klavyeyi sallanma yoktu. Bir de Hz'yi 1000 yapip kaydetmeyi unutma.
Valla en son sizin attığınız mega linkini indirip kurdum orda direk açınca 7035 update yap dedim. Sorunsuz sıkıntısız yaptım. 1000 Hz yapıp kaydettim eyvallah.
Diğer tuşlara nazaran "e" tuşunda farkedilebilir bir yay sesi var klavyemde. Sizlerde de öyle mi? Yellow kullanıyorum.

Son düzenleme:
Ben de anlamadım. Reddit'te yazılanlara göre yaptım aslında. Lakin orada da riskli diyorlardı. Banggood'dan iade isteyeceğim.
Merhabalar,

Yazılımı kurarken yaşanılan belirsiz hatadan mütevellit tuğla olmuş klavyemde para iadesi yapacaklarmış, böylece sorunu çözdüm. Buradan almayı düşünen insanlara söylüyorum riskli bir ürün. Güncelleme aşamasını düzgün yapsanız bile yazılımın kendince kurulmaması riski var. Bu sebeple şahsen kesinlikle bu klavyeyi almanızı önermiyorum ama alana da niye aldın demem. Banggood sorunlarımda yardımcı olduğu için onlardan çok memnunum.

Ayrıca bundan sonra yazılımında kurtarma menüsü (mesela iPhone'larda DFU mode, Android'lerde recovery mode gibi) opsiyonu sunmayan hiçbir klavyeyi almayı planlamıyorum. En ufak bir sorunda cihaz çöp oluyor. Yazılımı kurtarma opsiyonunu neden sunmazlar anlayamıyorum.

Bu cihazın ROM'unu sıfırlamak için elimde donanımsal imkanlar olsa sıfırlayıp yeni yazılımını kurmak isterim ama biraz araştırma yapmam gerek, elektronikçi dostlarıma danışacağım. İmha da edebilirim Banggood iade için nasıl istiyorsa ona göre yapacağım.

Klavyenin düşmanlığı ya da fanatikliğini yapmıyorum, aldığım ürün ne ölçüde kendisinin ne sunduğuna bakıyorum. Bu tarz klavyeleri almak isteyen insanların araştırırken dikkatli olmalarını tavsiye ederim.

Herkese sevgilerimle.

Son düzenleme:
Merhabalar,

Yazılımı kurarken yaşanılan belirsiz hatadan mütevellit tuğla olmuş klavyemde para iadesi yapacaklarmış, böylece sorunu çözdüm. Buradan almayı düşünen insanlara söylüyorum riskli bir ürün. Güncelleme aşamasını düzgün yapsanız bile yazılımın kendince kurulmaması riski var. Bu sebeple şahsen kesinlikle bu klavyeyi almanızı önermiyorum ama alana da niye aldın demem. Banggood sorunlarımda yardımcı olduğu için onlardan çok memnunum.

Ayrıca bundan sonra yazılımında kurtarma menüsü (mesela IPhone'larda dfu mode, Android'lerde Recovery mode gibi) opsiyonu sunmayan hiçbir klavyeyi almayı planlamıyorum. En ufak bir sorunda cihaz çöp oluyor. Yazılımı kurtarma opsiyonunu neden sunmazlar anlayamıyorum.

Bu cihazın ROM'unu sıfırlamak için elimde donanımsal imkanlar olsa sıfırlayıp yeni yazılımını kurmak isterim ama biraz araştırma yapmam gerek, elektronikçi dostlarıma danışacağım. İmha da edebilirim Banggood iade için nasıl istiyorsa ona göre yapacağım.

Klavyenin düşmanlığı ya da fanatikliğini yapmıyorum, aldığım ürün ne ölçüde kendisinin ne sunduğuna bakıyorum. Bu tarz klavyeleri almak isteyen insanların araştırırken dikkatli olmalarını tavsiye ederim.

Herkese sevgilerimle.

Kanka senin klavye brick sonrasi guncelleme geldi sorun olmaz herhalde bundan sonra.
Merhabalar,

Ayrıca bundan sonra yazılımında kurtarma menüsü (mesela iPhone'larda DFU mode, Android'lerde recovery mode gibi) opsiyonu sunmayan hiçbir klavyeyi almayı planlamıyorum. En ufak bir sorunda cihaz çöp oluyor. Yazılımı kurtarma opsiyonunu neden sunmazlar anlayamıyorum.

Herkese sevgilerimle.
Knk recovery mod olan falan klavye yok galiba hic gormedim

Senin bulamamis olman olmadigi anlamina gelmez. Aklima gelen ilk model mesela DZ60RGB V2. Pcb uzerinde space tusu sol tarafinda var reset button. Baska modellerde de denk gelmisti pc basina gecince atabilirim ornek. Fiziksel button olmasa bile tus kombinasyonu ile gecilir cogu dogru duzgun pcbde.

Senin bulamamis olman olmadigi anlamina gelmez. Aklima gelen ilk model mesela DZ60RGB v2. PCB uzerinde space tusu sol tarafinda var reset button. Baska modellerde de denk gelmisti PC basina gecince atabilirim ornek. Fiziksel button olmasa bile tus kombinasyonu ile gecilir cogu dogru duzgun PCB'de.

GamaKay'da FN Tab reset yapıyorda brick düzeltmiyor galiba.

Geri
Yukarı