Gamakay MK61 alınır mı?

çok kararsızım şuan yellow mu alsam blue mu alsam diye sizce blue switch yellowdan iyi midir farkları ne tam olarak baktım testlerine ama sanırım yellow red'e benziyor.

Gateron Optic Yellow ile normal Gateron Yellow farklı switchler. Optik olan basma kuvveti ve basım mesafesi daha düşük bir switch. Lube sonrası çok iyi oluyor denilen versiyon optik olan degil normali

alttaki versiyon hem normal mekanik switch (optikten daha iyi bence) hem de hotswappable. illa bu gamakay klavyelerden alacaksanız bunu almanızı öneririm.

Ben beklemekten yanayım sizin attığınız hem normal Switch optic Switch kadar hızlı değil

(Düzeltme): Ürün siparişini yellow Switch olarak değiştim lube ile çok iyi oluyormuş sesi (para ödemeden değiştiriyorlar siz de yapabilirsiniz.
Ve geç gönderdikleri için 200 bangood puanı verecekler miş.
Yes, but we don't have this item in the expected inventory, we have other option to change.
  • Böyle dediler blue yerine yellow istediğimde ne demem gerek siz ne yaptınız.

Alamadım stokları bitti lanet olsun, beyaz, kırmızı Switch beğenmeyen olursa bana ulaşsın 430 veririm direkt.

Yes, but we don't have this item in the expected inventory, we have other option to change.
  • Böyle dediler Blue yerine yellow istediğimde ne demem gerek siz ne yaptınız.

Stoklar olmamasına rağmen değişmek istiyorum dedi ileticeğim tarzı bir şeyler dedi stoklarda haftaya gelecekmiş en geç 10 şubat.

Ben beklemekten yanayım sizin attığınız hem normal Switch optic Switch kadar hızlı değil

(Düzeltme): Ürün siparişini yellow Switch olarak değiştim lube ile çok iyi oluyormuş sesi (para ödemeden değiştiriyorlar siz de yapabilirsiniz.
Ve geç gönderdikleri için 200 bangood puanı verecekler miş
ürünün kendisi lube değil demi. sen yapıcaksın o işlemi

Ürünün kendisi lube değil değil mi? Sen yapacaksın o işlemi

Hayır hocam, öyle bir işlem benim bildiğim kadarıyla hiçbir klavyede yok. Tabi Custom'lardan bahsetmiyorum. Bende sarı Switch ile değiştirmeyi denedim fakat stokta olmadığı için değiştiremiyeceğini yazdı. 10 şubata doğru yeni stok gelecekmiş, o zaman tekrar müşteri temsilcisi ile iletişime geçip değiştirmeye çalışıcam, sizde şansınızı deneyin bence.

Hayır hocam, öyle bir işlem benim bildiğim kadarıyla hiçbir klavyede yok. Tabi Custom'lardan bahsetmiyorum. Bende sarı Switch ile değiştirmeyi denedim fakat stokta olmadığı için değiştiremiyeceğini yazdı. 10 şubata doğru yeni stok gelecekmiş, o zaman tekrar müşteri temsilcisi ile iletişime geçip değiştirmeye çalışıcam, sizde şansınızı deneyin bence.

Çok kararsızım işte değiştirsem mi değiştirmesem mi diye Blue daha yatkın geliyor bana ama incelemelerde yellow da gayet güzel

Çok kararsızım işte değiştirsem mi değiştirmesem mi diye Blue daha yatkın geliyor bana ama incelemelerde yellow da gayet güzel
İki switch birbirinden çok farklı switchler yalnız,seçiminize çok dikkat edin.Fps oyunları oynuyorsanız red,yellow gibi linear switchleri öneririm,mavi hakkında bir tecrübem yok ama çoğu kişi önermiyor.

Ürünün kendisi lube değil değil mi? Sen yapacaksın o işlemi.

Kendim yapacağım zaten.
İki Switch birbirinden çok farklı Switch'ler yalnız, seçiminize çok dikkat edin. FPS oyunları oynuyorsanız Red, yellow gibi linear Switch'leri öneririm, mavi hakkında bir tecrübem yok ama çoğu kişi önermiyor.

Mavi ses yönünden rahatsız bende o yüzden değiştireceğim klavyemi.
Şu an ürünler depoda hazırlanıyor gözüküyor bende.
Sizde durumlar ne.

Geri
Yukarı