Gamakay MK61 alınır mı?

BGRATON kodunu kullanarak 60₺ indirim alamayacak mıyız bu saatin sonunda? Daha alamadım klavyeyi ve 60₺ fazla ödemek istemiyorum.

Dosya Ekleri

• 1617720962987.png
    1617720962987.png
    42,1 KB · Görüntüleme: 47
Merhabalar ürünü almayı düşünüyorum fakat üründe bir sorun var mı onu merak ediyorum?
(Tuşlarda bir sorun var mı vs.) Güncel görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Merhaba bro bende almayı düşünüyorum kaça ve hangi kuponları kullanarak aldın acaba, Banggood'dan ilk siparişim olacak pek bilgim yok.

Ürün sorunsuz geldi bir tek tuşlarda çok küçük farkedilmeyecek nasıl desem üretim hatası gibi bir şey mi desem bilemedim küçük yapışkan bir şey vardı hemen müşteri hizmetlerine yazdım yardımcı oldular ürünü iade etmeden 50 TL iade aldım gözle zor görülücek bir sorundu tuşlarda Switch'ler de sorun yok çok memnunum klavyeden.

İkinci soruya gelirsek ben ön sipariş ile aldığım için gayet ucuza geldi bana kupon vs kullanmadım bu yüzden bir şey diyemeyeceğim.

Ürün sorunsuz geldi bir tek tuşlarda çok küçük fark edilmeyecek nasıl desem üretim hatası gibi bir şey mi desem bilemedim küçük yapışkan bir şey vardı hemen müşteri hizmetlerine yazdım yardımcı oldular ürünü iade etmeden 50 TL iade aldım gözle zor görülecek bir sorundu tuşlarda Switch'ler de sorun yok çok memnunum klavyeden.

İkinci soruya gelirsek ben ön sipariş ile aldığım için gayet ucuza geldi bana kupon vs. kullanmadım bu yüzden bir şey diyemeyeceğim.
Hocam siz hangi renk switch kullanıyordunuz? Eğer kahverengi ise yay sesi sizde var mı? Son olarak eğer fotoğraf atabilir misiniz?

Hocam siz hangi renk Switch kullanıyordunuz? Eğer kahverengi ise yay sesi sizde var mı? Son olarak eğer fotoğraf atabilir misiniz?

Şu an fotoğraf atamam telefonun şarjı yok fakat brown Switch aldım yay sesi yok bende zaten yay sesi çıkarsa da o kadar belli eden bir yay sesi yok en kötü spray lube ile çözersiniz rahatsız edecek bir durum yok.

Şu an fotoğraf atamam telefonun şarjı yok fakat brown Switch aldım yay sesi yok bende zaten yay sesi çıkarsa da o kadar belli eden bir yay sesi yok en kötü spray lube ile çözersiniz rahatsız edecek bir durum yok.
Teşekkürler hocam. Peki switch sesi nasıl çok rahatsız edici mi?

Ürün sorunsuz geldi bir tek tuşlarda çok küçük farkedilmeyecek nasıl desem üretim hatası gibi bir şey mi desem bilemedim küçük yapışkan bir şey vardı hemen müşteri hizmetlerine yazdım yardımcı oldular ürünü iade etmeden 50 TL iade aldım gözle zor görülücek bir sorundu tuşlarda Switch'ler de sorun yok çok memnunum klavyeden.

İkinci soruya gelirsek ben ön sipariş ile aldığım için gayet ucuza geldi bana kupon vs kullanmadım bu yüzden bir şey diyemeyeceğim.

Teşekkürler döndüğün için bir sorun olmaması mutlu etti muhtemelen alacağım.

Geri
Yukarı