Gamakay MK61 alınır mı?

Ürünü dün sipariş ettim. Forumda "30 gün bekledikten sonra stok yok yazdılar" diyen birini görünce email atayım dedim ve bunu yazdılar. "We are sorry to inform you that the item in your order is restocking. The estimated shipping date:【2021-05-07】 ( For reference only). Would you mind waiting for a few more days?" Bu ne anlama geliyor ürün elime mayıs civarında ulaşır değil mi? Birkaç gün bekleyebilir misiniz vs. yazmışlar ve referance only i anlayamadım yardımcı olur musunuz?

Ürünü dün sipariş ettim. Forumda "30 gün bekledikten sonra stok yok yazdılar" diyen birini görünce email atayım dedim ve bunu yazdılar. "we are sorry to inform you that the item in your order is restocking. The estimated shipping date:【2021-05-07】 ( for reference only). Would you mind waiting for a few more days?" bu ne anlama geliyor ürün elime mayıs civarında ulaşır değil mi? Birkaç gün bekleyebilir misiniz vs. yazmışlar ve referance only i anlayamadım yardımcı olur musunuz?

Bir sıkıntı olmaz stok yok geldiğinde gönderirler bana da aynı şekilde dediler birkaç gün sonra gönderdiler.

21 Nisanda aldım daha göndermediler bende sordum neden göndermediniz daha diye stok 8 Mayıs'dan önce dolması bekleniyor gelince göndereceğiz dediler isterseniz başka klavye gönderebiliriz hemen farklı marka ya da aynı marka farklı Switch bende olmaz dedim bakalım beyaz olan ve sarı Switch olan sipariş verdim.

@MonsterTR2 ben de siyah/sarı switch olanı sipariş etmiştim. Bana da aynısını dediler ama 8 mayısla ilgili bir şey demediler. 6 mayıstan önce gönderilmesi bekleniyor yazıyor sadece sipariş kısmında. Hazirandan önce gelir umarım :(.

@MonsterTR2 ben de siyah/sarı Switch olanı sipariş etmiştim. Bana da aynısını dediler ama 8 Mayıs'la ilgili bir şey demediler. 6 Mayıs'tan önce gönderilmesi bekleniyor yazıyor sadece sipariş kısmında. Haziran'dan önce gelir umarım :(.

Sen hangi tarihte sipariş verdin bana da sipariş kısmında 8 Mayıs diyordu bir de sorduğum kişi 8 Mayıs'tan önce bekleniyor dedi ben 21 Nisan.
Sen hangi tarihte sipariş verdin bana da sipariş kısmında 8 Mayıs diyordu bir de sorduğum kişi 8 Mayıs'tan önce bekleniyor dedi ben 21 Nisan.

Umarım reis bakalım çok alan var mağdur etmezler herhalde bu kadar bekletip onlarda satmak istiyor yani. Ne kadar çabuk satarlarsa onlar için o kadar iyi.

Son düzenleme:
@MonsterTR2 ben 23 Nisan Cuma günü aldım. 6 Mayıs'tan önce gönderilmesi bekleniyor yazıyor şu an. Seninki beyaz olduğu için olabilir çünkü en çok tercih edilen o. Olabildiğince erken göndereceğiz merak etmeyin yazdılar bana sıkıntı olacağını düşünmüyorum hayırlı olsun bu arada güle güle kullan. Mavi switch almadım diye pişman olmam umarım. En hızlısı sarı diye almıştım :).

@MonsterTR2 ben 23 Nisan cuma günü aldım. 6 Mayıs'tan önce gönderilmesi bekleniyor yazıyor şu an. Seninki beyaz olduğu için olabilir çünkü en çok tercih edilen o. Olabildiğince erken göndereceğiz merak etmeyin yazdılar bana sıkıntı olacağını düşünmüyorum hayırlı olsun bu arada güle güle kullan. Mavi Switch almadım diye pişman olmam umarım. En hızlısı sarı diye almıştım :).

Sağ olun siz de güle güle kullanın evet büyük ihtimalle enn fazla beyaz talep ediliyor ondan benimki geçtir sarı Switch basma kuvvetide az daha yumuşak kolay basılan tuş seviyosanız bence pişman olmazsınız.
@MonsterTR2 ben 23 Nisan cuma günü aldım. 6 Mayıs'tan önce gönderilmesi bekleniyor yazıyor şu an. Seninki beyaz olduğu için olabilir çünkü en çok tercih edilen o. Olabildiğince erken göndereceğiz merak etmeyin yazdılar bana sıkıntı olacağını düşünmüyorum hayırlı olsun bu arada güle güle kullan. Mavi Switch almadım diye pişman olmam umarım. En hızlısı sarı diye almıştım :).

Bu arada bu klavye yazılımsız %40 parlaklıkta çalışıyor Burak şoltda öyle incelemiş fena değil demişti 40 haline 100 haline ne der videoyu bırakıyorum bilen bilmeyen öğrenir bir de yazılımla animasyon akıcılığı artıyor Burak şolt da akıcılığı eşeltirmişti çok değil ama biraz var diyordu yazılımı çalıştırınca tüm - özellikleri gidiyor - özelliği kalmıyor resmen.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
arkadaşlar geçen günlerde beyaz - yellow switch v2 olan modelini aldım ve may8 2021 den önce gönderileceği tahmin ediliyor yazıyor.Ne kadar bekleyeceğiz acaba ?

Dosya Ekleri

• gamakay klavye.PNG
    gamakay klavye.PNG
    14 KB · Görüntüleme: 28
Arkadaşlar geçen günlerde beyaz - yellow Switch V2 olan modelini aldım ve may8 2021'den önce gönderileceği tahmin ediliyor yazıyor. Ne kadar bekleyeceğiz acaba?

Aynısı hepimize geçerli bende beyaz aldim 8 Mayıs arkadas siyah almis 6 Mayıs yaziyor tam net bir şey yok ama bu tarihlerden önce firma ugrasiyor gondermek için stok yokmus.

Yeni konular

Geri
Yukarı