Gamakay MK61 alınır mı?

@MonsterTR2 evet hocam ben siyahını almıştım. En son attığım "out of stock" resminden sonra kamyonla uçakla transit vs. yazdılar geliyor sanırsam. Sizinkinde hala işleniyor mu yazıyor? Benimki 30 nisanda işleniyordan gönderildiye dönmüştü. Email'den de 4 mayısta stoklarımız yenilendi diye şey attılar bana sizin durumu inanınki bilmiyorum ama hazirana kadar sürmez.

Merhabalar. Banggood'dan farklı bir ürün aldım ve Out of Stock yazısından 2 gün sonra İstanbul'a geldiği yazdı. 17track'ten bakarsanız Out of Stock'un çeviri hatası olduğunu, aslında kargoya verildiği anlamına geldiğini görebilirsiniz.

@MonsterTR2 evet hocam ben siyahını almıştım. En son attığım "out of stock" resminden sonra kamyonla uçakla transit vs. yazdılar geliyor sanırsam. Sizinkinde hala işleniyor mu yazıyor? Benimki 30 Nisanda işleniyordan gönderildiye dönmüştü. Email'den de 4 Mayıs'ta stoklarımız yenilendi diye şey attılar bana sizin durumu inanınki bilmiyorum ama hazirana kadar sürmez.

Tamamdır sağ ol siyah oldugundan daha erken kargolanmis umarim o kadar surmez ilk yazdigim destekdeki adam 14 Hazirana kadar gönderilir dedi sonra kadin yazdi 1 2 hafta icinde gonserilir yazdi en yakin zamanda gondericem falan dedi umarim cabuk gonderirler evet benimki hala isleniyor yaziyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-05-08-17-15-29-472_com.banggood.client.jpg
    Screenshot_2021-05-08-17-15-29-472_com.banggood.client.jpg
    31 KB · Görüntüleme: 38
Arkadaşlar size durum güncellemesi yapıyorum. Ekran alıntısını okuyun. Çok fazla istek oluştuğu için stoklar bitik. Mayısın 25inde stoklar gelir diyor. İsterseniz başka ürünlerle değişim yaparız dedi fakat ben gerek görmedim.
gamamky mk 61.PNG

Beyaz mı aldınız hocam siz de? Sanırsam beyazlar çok tercih ediliyor o yüzden durum böyle çünkü benden önce alan kişininki hala gönderilmemiş ama benimki şu an İstanbul'da.

Arkadaşlar size durum güncellemesi yapıyorum. Ekran alıntısını okuyun. Çok fazla istek oluştuğu için stoklar bitik. Mayıs'ın 25'inde stoklar gelir diyor. İsterseniz başka ürünlerle değişim yaparız dedi fakat ben gerek görmedim.Eki Görüntüle 1014028

Hocam ben ilk yazdığım kişi 14 Hazirana kadar dedi stok yok şu an dedi sonra bir daha yazdım kadın geldi oda 2 haftaya gelir yakında göndereceğiz dedi bayağı karıştı yani. 18 gün olmuş sipariş vereli.
Arkadaşlar size durum güncellemesi yapıyorum. Ekran alıntısını okuyun. Çok fazla istek oluştuğu için stoklar bitik. Mayıs'ın 25'inde stoklar gelir diyor. İsterseniz başka ürünlerle değişim yaparız dedi fakat ben gerek görmedim.Eki Görüntüle 1014028

Sen beyaz ve sarı siwitch mi aldın.
@Keemal @KhanDutch hocam 9 mayisa gectik simdi benim ekran boyle olmis adamin dedihi gibi o tarihe kadar bekleniyor ama uamrim erken gonderirler bu kadar olmazki nasıl karsilayamiyor uz talebi 1 ay olacak Haziran'da gonderirlerse.
Şimdide o yerde 15 Haziran yazıyor tuhaf.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-05-09-04-14-28-347_com.banggood.client.jpg
    Screenshot_2021-05-09-04-14-28-347_com.banggood.client.jpg
    30,9 KB · Görüntüleme: 25
  • Screenshot_2021-05-09-10-44-15-831_com.banggood.client.jpg
    Screenshot_2021-05-09-10-44-15-831_com.banggood.client.jpg
    43,7 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleme:
@MonsterTR2 hocam bugün elime ulaştı ve sanırsam iade ya da değişim yapacağım. Aşırı fazla çabalamama rağmen typo yapıyorum (typo yerine ytpo yazmak gibi) ya da harfler eksik kalıyor (basmamak yerine basmama diye çıkıyor mesela). bir tane harfe jitter yapınca ekranda yarısı gözükmüyor. rahat 10 tane falan basıyorum diyelim 5 tanesi falan gözüküyor yani ekranda hızıma göre harf çıkmıyor. ve sanırsam yay sesi de var bas çek yapınca çok rahat duyuluyor. şu ufacık paragrafı 20 kere düzeltip 10 dk'da yazdım şaka gibi. benim için çok büyük hayal kırıklığıydı. ne yaparım bilmiyorum offf offf.

Gerçekten tuhaf bir sorunmus yani bastiginiz kadar harf yazmiyor gerçekten tuhaf geldi baska yerde boyle bir sorun yazan gördünüz mü bir de bangoodda iade olayi nasıl oluyor bir de istersen video at daha iyi anlayalim yazilimini indirdinmi bir de onu indir animasyon akicligi ve parlakligi arttir belki onla birlikte duzelir.
Gerçekten tuhaf bir sorunmus yani bastiginiz kadar harf yazmiyor gerçekten tuhaf geldi baska yerde boyle bir sorun yazan gördünüz mü bir de bangoodda iade olayi nasıl oluyor bir de istersen video at daha iyi anlayalim yazilimini indirdinmi bir de onu indir animasyon akicligi ve parlakligi arttir belki onla birlikte duzelir.

Yani demek istediğim yazılımla parlaklık ve akıcılık arttırılabiliyor ama yazılım yüklenince belki oda düzelir anlamında dedim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı