Gamakay MK61 alınır mı?

Deli Azo

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bangooddan gamakay MK61 ön siparişi açılmış durumda beyaz renk olanını alacağım ve hangi Switch'i almalıyım ve gateron optics Switch'ler nasıldır alınır mı aydınlatabilir misiniz beni.

Blue, Red, brown bu 3 Switch içerisinden hangisini almalıyım diğerleri bütçemi zorluyor Red'in tok sesi çok hoşuma gitti aslında (önceki klavyem Blue Switch idi)

@Samotne Ciasteczka.

Eğer Blue Switch basışı hoşunuza gidiyorsa brown Switch tercih edebilirsiniz. Basış hissi Blue gibi ama sesi de Red gibi arası.

Açıkçası ben Red veya Blue seçerdim. Eğer olsaydı Silver Switch de seçilebilirdi.

Red alıyorum o zaman.

Pardon orada kafam karışmış Blue demişim brown olacak. 😅

Dediğim gibi eğer Blue swtich basış hissini sevdiyseniz brown tercih edin. Ancak Red her zaman güzeldir alabilirsiniz ben bir sıkıntı görmüyorum.

@Samotne Ciasteczka hocam da yorumda bulunsun belki daha iyi bir önerisi olabilir ondan sonra sipariş geçin. Çevre birimleri konusunda benden daha tecrübeli ve bilgilidir. @TÇB hocamı da es geçmeyelim.

Pardon orada kafam karışmış Blue demişim brown olacak. 😅

Dediğim gibi eğer Blue swtich basış hissini sevdiyseniz brown tercih edin. Ancak Red her zaman güzeldir alabilirsiniz ben bir sıkıntı görmüyorum.

@Samotne Ciasteczka hocam da yorumda bulunsun belki daha iyi bir önerisi olabilir ondan sonra sipariş geçin. Çevre birimleri konusunda benden daha tecrübeli ve bilgilidir. @TÇB hocamı da es geçmeyelim.

Mavinin basış hissini sevdim önceki klavyem outemu mavi idi ama çok sesli galiba brown alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı