Game Pass almak mantıklı mı?

Cayma ödemiyorsun ama galiba geri de vermezler. Verselerde ilk 2 gün içindedir. Ayrıca emin ol iade etmezsin. İnternetten 2 aylık alırsın ucuza maksimum 15 liraya. Onun tek farkı yenilenen otomatik açık oluyor. Onu da kapatması çok basit zaten.

İnternetten derken? Şu popüler olan alışveriş sitelerinde satılıyor mu? 2 aylık aldığım zaman direkt olarak 2 ay abonelik açılıyor değil mi? Yani 1. ay bittikten sonra bir sıkıntı olmaz.

Hazır siz konu açmışken ben de aklımdaki soruları sorayım, Xbox Game Pass'te sadece aylık tarife mi var? Yıllık satın alıp ayca daha ucuza getirebiliyor muyuz? Bir de Game Pass aldık diyelim Xbox'ın kendi uygulaması mı var, oyunları nereden indirip çalıştıracağız?

Hazır siz konu açmışken ben de aklımdaki soruları sorayım, Xbox Game Pass'te sadece aylık tarife mi var? Yıllık satın alıp ayca daha ucuza getirebiliyor muyuz? Bir de Game Pass aldık diyelim Xbox'ın kendi uygulaması mı var, oyunları nereden indirip çalıştıracağız?

Yıllıkta alabiliyorsunuz kendi uygulamasi vardir galiba yükleme icin o kısmı bilmiyorum.

1 ay boyunca istediği oyunları oynayabilecek. İstediği zamanda oynasın bu düşünce klasik bir şeyyi buldun mu sömür Türk mantığı. Sen belki oradaki bir oyunun Steam'deki fiyatı ile12 aylık Game Pass alırsın. Ucuza Türkiye özel kurla çıkarmışlar bence hiç pahalı değil. Kim starfield gibi bir oyunu cıkacagı ilk gün Game Pass'e getirirdi ki? Daha niceleri var.

Cayma ödemiyorsun ama galiba geri de vermezler. Verselerde ilk 2 gün içindedir. Ayrıca emin ol iade etmezsin. İnternetten 2 aylık alırsın ucuza maksimum 15 liraya. Onun tek farkı yenilenen otomatik açık oluyor. Onu da kapatması çok basit zaten.

Bilgisayarıma ne gibi uygulama yüklemem lazım?

Xbox uygulamasını yüklemeniz yeterli.
Burada 9 tl olarak gözüküyor. Ama 2 aylık deneme sürümü yazıyor.

Hangisini almalıyım?

Son düzenleme:
Bence çok mantıklı 1 aylık al dene. Zaten günlük 1TL'ye denk geliyor. Kütüphaneyi incelemek istersen. Xbox App'i hem telefonda hem de bilgisayarda var. Satın almadan önce Game Pass bünyesinde ki oyunları görebilirsin.
> Oyun listesi: Xbox Game Pass Oyun Kütüphanesi | Xbox

Yaklaşık PC için 400 küsur oyun var. Sürekli gelenler ve gidenler oluyor. Bu da sürekli yeni oyunlar denemek. Bence günlük 1TL için müthiş fırsat. EA ile FIFA vb bir sürü oyun var. Oyunları incelemek için link bıraktım ancak App'ten bakmanız daha sağlıklı olur.

Ben 3 yıllık aldım. Eğer 3 yıllık alım yaparsanız aylık 21TL-22TL civarına denk geliyor. Zam gelmeden değerlendirmenizi tavsiye ederim.

Bence çok mantıklı 1 aylık al dene. Zaten günlük 1TL'ye denk geliyor. Kütüphaneyi incelemek istersen. Xbox App'i hem telefonda hem de bilgisayarda var. Satın almadan önce Game Pass bünyesinde ki oyunları görebilirsin.
> Oyun listesi: Xbox Game Pass Oyun Kütüphanesi | Xbox

Yaklaşık PC için 400 küsur oyun var. Sürekli gelenler ve gidenler oluyor. Bu da sürekli yeni oyunlar denemek. Bence günlük 1TL için müthiş fırsat. EA ile FIFA vb bir sürü oyun var. Oyunları incelemek için link bıraktım ancak App'ten bakmanız daha sağlıklı olur.

Ben 3 yıllık aldım. Eğer 3 yıllık alım yaparsanız aylık 21TL-22TL civarına denk geliyor. Zam gelmeden değerlendirmenizi tavsiye ederim.

Teşekkür ederim cevabın için. Listeyi inceledim ve çok güzel oyunlar var. Kod olarak almak daha uygun gözüküyor.

Altta iki tane link koydum hangisini almalıyım.

Burada 9 tl olarak gözüküyor. Ama 2 aylık deneme sürümü yazıyor.

Burada da 23 tl ye 2 aylık bir paket var.

Hangisini almalıyım?

Neredeyse Steam'dan alacağınız 2 oyun fiyatına 3 yıllık üyelik alınabiliyor. Daha ucuza Xbox Live Gold veya EA Play alıp üzerine 1 aylık Game Pass alarak daha ucuza getirebilirsiniz uzun süreli alımları. Yaklaşık 6-7 ay kadar önce 36 aylık üyeliği 810 TL'ye almıştım. Kesinlikle mantıklı.

Geri
Yukarı