Game Pass almak mantıklı mı?

EA Play hesabını Game Pass'a bağladınız mı? Bende öyle bir sorun yok.

Sonunda halledebildim. Bu sorunu yaşayan arkadaşlar. EA Play uygulamasını tümüyle kapatın ve Xbox Game Pass üzerinden "FIFA 21" indirme tuşuna basın otomatik olarak EA Play'e bağlanıyor ve indirme yapabiliyorsunuz. Tabii ki bunlardan önce EA Play hesabı açın kesinlikle.

Teşekkür ederim cevabın için. Listeyi inceledim ve çok güzel oyunlar var. Kod olarak almak daha uygun gözüküyor.

Altta iki tane link koydum hangisini almalıyım.

Burada 9 TL olarak gözüküyor. Ama 2 aylık deneme sürümü yazıyor.

Burada da 23 TL'ye 2 aylık bir paket var.

Hangisini almalıyım?

Kod olarak hiç satın alım yapmadım bilgim yok.
Tamamdır teşekkürler. Steam yaz indirimlerini beklemek daha iyi olacak sanırım.

Game Pass'in fiyatında indirim olmaz. Zaten 2 dolara satıyorlar. Çoğu yerde 15 dolar. Zam gelmeden almaya bakın Game Pass'i.

FIFA 21 oynamak istiyorum. Ama günümüz şartlardan dolayı satın alamıyorum. EA Play-Xbox Game Pass aracılığıyla oynandığını öğrendim. Xbox Games Pass'e aylık olarak ödeme yaparak oyunlar oynuyormuşuz. Bunun mantığını tümüyle anlatır mısınız? Beni bu konuda beni aydınlatın kafam çok karıştı. Ekstra olarak bir şey sormak istiyorum. Xbox Game Pass aldım diyelim. FIFA 21'i bilgisayarıma indirmeden oynayabilir miyim? Sıra beklememe falan gerek var mı? Ya da oynama sürem kısıtlanıyor mu? Yardımcı olacak herkese şimdiden teşekkürler <3

Sorman hata. Hem bulut desteği veriyor hem ücretsiz oyun üstelik ben daha 2 ay önce aldım 2 aylık 15 liraydı telden MC dungeons oynamak için bence hemen al kaçırma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sonunda halledebildim. Bu sorunu yaşayan arkadaşlar. EA Play uygulamasını tümüyle kapatın ve Xbox Game Pass üzerinden "FIFA 21" indirme tuşuna basın otomatik olarak EA Play'e bağlanıyor ve indirme yapabiliyorsunuz. Tabii ki bunlardan önce EA Play hesabı açın kesinlikle.

İsterseniz FIFA 21'i indirmeyip 22'yi bekleyebilirsiniz. Zaten çok fazla oyun var başka şeyler deneme fırsatınız olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı