Game Pass almak mantıklı mı?

Burada 9 tl olarak gözüküyor. Ama 2 aylık deneme sürümü yazıyor.

Hangisini almalıyım?
11 TL'ye 2 adet kod satan satıcı vardı hocam, bulabilirsem onu atayım. Stoğu bitmiş hocam, hangisi daha iyidir bilmiyorum.

Burada 9 tl olarak gözüküyor. Ama 2 aylık deneme sürümü yazıyor.

Hangisini almalıyım?
2'side aynı. Aldıktan sonra yinelenen ödemeyi kapatmayı unutma. Yoksa bittiğinde karttan para alır. Kapatması çok basit zaten.

Hocam otomatik ödemeyi nasıl kapatıyoruz? Kapatmayı bulamadım.
2'side aynı. Aldıktan sonra yinelenen ödemeyi kapatmayı unutma. Yoksa bittiğinde karttan para alır. Kapatması çok basit zaten.

Hocam otomatik ödemeyi nasıl kapatıyoruz? Kapatmayı bulamadım.
Google'dan Xbox'ın kendi sitesine girdikten sonra oturum aç. Ondan sonra profiline basınca - sağ üstteki - 3 noktaya basıp aboneliklere gir. Açılan pencereden bulursun. Eğer bulamazsan ss atıp cevap yaz etiketle tekrardan. Görür cevap veririm.

Game Pass üzerinden FIFA 21 oynamak istiyorum. Beni EA Play'e atıyor ve EA Play satın almamı istiyor. Game Pass alıp EA Play oyunları da oynayabiliyorduk?
EA Play hesabını Game Pass'a bağladınız mı? Bende öyle bir sorun yok.

Game Pass üzerinden FIFA 21 oynamak istiyorum. Beni EA Play'e atıyor ve EA Play satın almamı istiyor. Game Pass alıp EA Play oyunları da oynayabiliyorduk?
FIFA, NFS, BF vs. oynamak istiyorsanız Xbox Game Pass aldığınız Microsoft hesabınızı EA hesabınızla eşleştirmeniz gerekiyor. Ayrıyeten Assassin's Creed Origins oynamak için ben de Ubisoft Connect hesabımla eşleştirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı