Game Power Overlord uzun kullanımda bozuldu

emirhannk

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Mersin
Hepinize merhaba arkadaşlar ben 7 aydır kullandığım Gamepower klavyenin rezaletini anlatacağım.

Alığım klavye bu: GamePower Overlord Mekanik Kahverengi Switch Türkçe Q 88 Tuş USB Gaming Klavye - incehesap.com
Arkadaşlar almayın alırmayın Gamepower çöp bir marka Allah'tan 200 TL'ye almııştım Gaming gecesinden ondan dolayı sakinim.
İlk 6. ayına 1 tuşu bozudlu basıyorum 3 basmama 1 algılıyor garantiye gönderdim 1 hafta bekledim geldi şimdi de D tuşu bozuldu algılıyor. Ama 3-5 kez basmak lazım malum oyunda sağa gitmek için D tuşunu kullanıyoruz. Bu da aşırı sinir bozucu oluyor almayın kesinlikle.

GamePower markalar zaten burda önerilmez. Keşke forumda sorsaydınız.

Gamepower klavyelerinin kronik sorunu YouTube'da çoğu kanal reklam olduğu için iyiymiş gibi tarafsız video çekiyor. Fakat Trendyol Hepsiburada gibi sitelerde kullanıcıların yorumlarına bakarsanız çift basma veya basmama gibi sorunlar olduğunu göreceksiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamepower klavyelerinin kronik sorunu YouTube'da çoğu kanal reklam olduğu için iyiymiş gibi tarafsız video çekiyor. Fakat Trendyol Hepsiburada gibi sitelerde kullanıcıların yorumlarına bakarsanız çift basma veya basmama gibi sorunlar olduğunu göreceksiniz.
ince hesap gaming gecesine 200 tl ye gelmişti ondan dolayı bakmadan aldım

200 TL için iyi vallahi. Benim Warlock Compact'ta 1,5 yılını doldurdu. 2'ye doğru gidiyoruz bakalım.

200TL'ye tam olarak ne bekliyordun?
Bende Rampage Orion var 180TL'ye indirim ile düşmüştü zamanında. Bu yıl bitince 2. Yılına girecek. Tek sorunu tuşların yay sesi şu an. Onu da kulaklık ile hallediyorum.

200TL'ye tam olarak ne bekliyordun?
Bende Rampage Orion var 180TL'ye indirim ile düşmüştü zamanında. Bu yıl bitince 2. yılına girecek. Tek sorunu tuşların yay sesi şu an. Onu da kulaklık ile hallediyorum.

Ya ne alakası var şu an 600 TL bu klavye şimdi bozulsa 600 TL'ye ne bekliyorsun mu diyeceksin? Ve ben alalı daha 5 ay oldu saçmalamışsın başka bir şey değil. Ha bu arada bir çözüm yöntemi varmış kalıcı olarak düzelttim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamepower, Rampage, James Donkey tarzı markalardan kesinlikle uzak durulması gerekiyor bozulması normal açıkçası marka çöp ürünleride çöp.

Ya ne alakası var? Şu an 600 TL bu klavye şimdi bozulsa 600 TL'ye ne bekliyorsun mu diyeceksin? Ayrıca ben alalı daha 5 ay oldu saçmalamışsın, başka bir şey değil. Ha bu arada bir çözüm yöntemi varmış kalıcı olarak düzelttim.
Aldığın fiyatı söylüyorum sana.
Bak ben aldığımda o fiyata mekanik klavye bile yoktu.
200TL yani o zamanlar dolar 14TL. Sen yaklaşık 20 dolarlık bir cihazdan Rog beklentisine girmişsin. Bu yüzden bu markalar sevilmiyor forumda da. Beklentiye girmeden çevre ekipmanların alıp kullanırsan aslında çoğunun fiyatı performans olmaya çalıştığını görürsün.
Yani kısaca gidip ucuz eti alıp da ya bu 7 ay sonra bozuldu deme.

Yeni konular

Geri
Yukarı