GameEkstra yetersizliği

ulubey

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Cyber Criminal
12.04.202 tarihinde bir ürün sipariş ettim. 1 hafta ürün kargoya verilmedi gerekli internet sitesinden defalarca çağrı oluşturdum geri dönüş sağlanmadı en sonunda GameEkstra yetkililerine ulaştım ürünün kargoya verildiğini fakat kargo şirketinin ürünü kaybetmiş olabileceğini söylediler ürünü iade etmemi istediler. Şimdi burada benim param içeride bekliyor boşu boşuna 1 hafta bekledim ve benimle dalga geçildi. Yıl 2020 kargo şirketi sanırım taşlara yazı yazıyor hala ürünün kodu falan yok sanırım. Müşteri memnuniyeti ve iade hakları adına bu firmayı araştırmadan işlem yapmayınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an 16 GB 3600 MHz RAM alacağım 730 TL en düşük fiyat bu sitede bu siteden daha önceden G300S mouse almıştım ve kutusu yırtık gelmişti ürün 2 ay sonra bozuldu müşteri hizmetlerine ulaşamamıştım o yüzden ben de kedinin önüne attım oyuncak niyetine oynaması için, şu an 730 TL'ye bu siteden alacağıma 900 TL'ye başka siteden alıyorum bir ürünü almadan siteyi incik cincik etmeye gerek yok sadece malum şikayet sitesinde aratırsanız bile aklınızda biraz fikir oluşuyor bu siteden bir kere alışveriş yaptım bir daha da yapmam bu yüzden 170TL'lik zararı göze alarak bu siteden alışveriş yapmıyorum şu an.

Merhabalar öncelikle ürün eline ulaştımı bende aynı yerden monitör sipariş etmeyi düşünüyorum fiyatı nedeniyle tavsiye eder misin?
hayır iade ettim olmayan ürünü 3 5 fazla verin başka biryerden alın
Şu an 16 GB 3600 MHz RAM alacağım 730 TL en düşük fiyat bu sitede bu siteden daha önceden G300S mouse almıştım ve kutusu yırtık gelmişti ürün 2 ay sonra bozuldu müşteri hizmetlerine ulaşamamıştım o yüzden ben de kedinin önüne attım oyuncak niyetine oynaması için, şu an 730 TL'ye bu siteden alacağıma 900 TL'ye başka siteden alıyorum bir ürünü almadan siteyi incik cincik etmeye gerek yok sadece malum şikayet sitesinde aratırsanız bile aklınızda biraz fikir oluşuyor bu siteden bir kere alışveriş yaptım bir daha da yapmam bu yüzden 170TL'lik zararı göze alarak bu siteden alışveriş yapmıyorum şu an.
kesinlikle bom boş bir işletme

Yeni konular

Geri
Yukarı