Tüm Belgeleriyle Gameekstra Rezaleti

Buradan alışveriş yapmıştım ürün bozuk çıktı değişmediler. Bende tüketici hakem heyetine başvurarak paramı 6 ay sonra geri alabilmiştim. Satış sonrası ürünlerinin arkasında durmuyorlar

Arkadaşım geçmiş olsun. Bende Teknobiyotik sitesinde buna benzer bir sorun yaşamıştım. Bir daha bu tarz sitelerden kaçarak uzak duraçağım. Nacizane önerim, Vatan Bilgisayar ve Hepsiburada bu iki firma belirli aralıklarda KDV indirimine giriyor. İndirimde piyasa ile hatsı sayılır bir düşüş yaşanıyor. Takip etmeni öneririm.

Ben Gittigidiyor dan Hyperx Cloud II aldım benim hatam yüzünden kulaklık da sorun çıktı. Hiç Uğraşmadım Direk Hyperx global e mail attım ve bana Türkiye'deki Anlaşmalı oldukları bir firmaya yönlendirdiler kargo ile yolladım iki hafta sonra Sıfır ürün yolladılar.

HyperX Cloud2 Garanti için Satış Belgesi İsteniyor

Başka bir sorun Asus markalı bir üründe başıma geldi Hepsiburada'dan almıştım RX 460 ekran kartı, sorun çıktı Asus Türkiye ile iletişime geçtim ürünü yolladım hatta UPS kargo ile kapımdan ürünü aldılar ücretsiz bir şekilde. İlk başta sorunu bulduklarını garanti kapsımına girdiğini ve yedek parça beklediklerini söylediler. Yaklaşık bir hafta sonra Yedek parçanın bulunamadığını ve değişim raporu yollayacaklarını söylediler, rapor geldi Hepsiburada ile iletişime geçtim anlattım tamam bize yollayın raporu dediler. aynı üründen istedim ancak satıcı firmada olmadığı için paramı iade ettiler çok kısa bir sürede.
600 TL Ekran Kartı Önerisi

Yani demem o ki global ve büyük firmalardan aldığınız ürünlerde satıcı kim olursa olsun marka ile iletişime geçin daha kısa sürüyor ve sıkıntı çıkmıyor.

Bu yazının aynısını sikayetvar.com adresine de yaz, oradan yüzlerce, belki binlerce kişi görür bu yazıyı. Herfilere de ders olur.

Ben de dün outlet ürünü olarak satılan Gamepower tinker 7.1 kulaklık ürününü sipariş verdim 160 TL'ye, keşke bu yazıyı almadan önce görseydim kesinlikle sipariş vermezdim. Bir de teşhir ürünü aldım çok daha riskli. Umarım bozuk gelmez eğer gelirse de umarım iadesini alırlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı