GameGaraj Blaster 7TN 120 düşük FPS

GameGaraj ile bir görüşün derim, belki laptop özelliklerimiz farklı olabilir.

Laptopumun özellikleri şöyle:
Intel i7-9750H.
16 GB RAM.
GTX 1660 Ti.

Bir de yanlış hatırlamıyorsam Recep Baltaş'ın incelediği laptop Full paketti diye hatılıyorum 32 RAM vs var idi.

Benimki 8 GB RAM i7 9750H GTX 1660 Ti. Sadece 8 GB RAM bu kadar fark yaratmaz bu AMD'nin APU işlemcisi değil. :(

Ya of çok üzgünüm şu an satılık ilana koydum hatta Monster alacağım GameGaraj'ı deneyeyim belki güzeldir hem ucuz dedim ama olmadı benim için bitti arkadaşımdada var o da benden daha iyi değerler alıyor hep.
Hocam hemen de vazgeçmeyin, belki de bizim fark edemediğimiz çok kolay bir detay vardır, bu kadar aceleci olmanın faydası yok. Yarın bir servisle konuşun.

Hocam hemen de vazgeçmeyin, belki de bizim fark edemediğimiz çok kolay bir detay vardır, bu kadar aceleci olmanın faydası yok. Yarın bir servisle konuşun.

Yarın konuşacağım artık vallahi ağladım ciddi ciddi çok kötüyüm şu an inşallah o detay vardırda farkeder çözerim bilgisayarımı vermek istemiyorum.

Yarın konuşacağım artık vallahi ağladım ciddi ciddi çok kötüyüm şu an inşallah o detay vardır da fark eder çözerim bilgisayarımı vermek istemiyorum.
Merak etmeyin, Gamegaraj kötü bir firma değil zaten, inanın Monster da o kadar mükemmel bir marka değil. Kusursuz piyasada bir MSI var, o da fiyatından neden kaliteli olduğunu belli ediyor. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı