GameGaraj Pollux 3TN uzun süre kullanım sorunları

DarkLord3455

Hectopat
Yer
Little İtaly
Daha fazla  
Şimdi sizlere uzun süre kullandığım GameGaraj Pollux 3TN modelinin birden fazla sorununu anlatacağım. Şimdi başta olmak üzere eskiden aldığım FPS'leri ve şimdi aldığım FPS'leri yazacağım. Ve bu sorunları nasıl düzeltebileceğimi yazabilirseniz çok mutlu olurum.

İlk zamanlar.

Far Cry: Primal Ultra 50 FPS+
GTA 5 Ultra 50 FPS+
Mafia: Definitive Edition 20 FPS+
CS:GO Ultra 140 FPS+

Uzun kullanım.

Far Cry: Primal Ultra 50 FPS+ aynı.
GTA 5 Ultra 20-30 FPS arası. GTA 5 aşırı derece kötü FPS alıyorum Ultra ayarları geçtim minimum ayarlarda bile kasıyor, patlamalarda tık kesiliyor tık geliyor.
Mafia: Definitive Edition 40 FPS+ yükseldi.
CS:GO Ultra 60-70 FPS arası. CS:GO'nun bu denli FPS düşmesinin sebebi Unlost'un yaptığı ayarları yapmamdır, kimse yanlış anlamasın ben yaptığımı ve sonucunu söylüyorum, sizde FPS artmışta olabilir.

Şimdi ise sistemin özelliklerini yazayım ve sorunları.
i3-9100F 3.60GHz 6MB 4 çekirdek.
BIOSTAR H310MH-P.
Crucial Ballistix 8x1 2666 MHz.
Palit GTX 1650 4 GB gp OC. Ekran kartını güncelleyemiyorum, sebebi: Güncellediğimde ekranda sürekli bir takılma oluyor, ve kullanılamaz hala geliyor. Garantiye yolladım, işletim sistemi yavaşlamış dediler ve eski sürüm NVIDIA driveri kurmuşlardı güncellidiğimde yine aynı sorun. Bu konularda tabii GameGaraj almayın demiyorum zaten bu inceleme gibi bir şey yazdım.
Dark flash Pollux mesh kasa. Çok ses çıkarmaya başlıyor. Örneğin PES 2021 oynarken oyuncu yüzlerini açtığımda kasadan daha fazla ses geliyor.

Geri
Yukarı