GameGaraj Tracer XL 7T-144 alınır mı?

Hocam bir kaç konuya bu laptopu koymuşsunuz. Merak ettim, bu ürün Japonya'dan gelecek sanırım bu konuda deneyiminiz var mı veya bir alan tanıdığınız ve klavyesi Japonca mı olacak ? Bir de para birimi nasıl hallediliyor ?
Yok, bir ürün almadım. Ama donanımhaber forumda ekran kartı stok takip konusunda japonyadan bol bol alışveriş yapıyorlar. Linki de orada gördüm zaten. Aklınıza takılan soruları gidip orada sorabilirsiniz.

Belki biraz fazla şey istemiş olacağım ama GameGaraj olanda 1 TB SSD var. Monster'ı 1 TB yapınca bütçeyi aşıyor maalesef. Acer güzelmiş fakat onun da ekranı 15.6. :( yine de sağ olun hocam önerileriniz için. Sanırım bizim için GameGaraj biçilmiş kaftan. Hem GameGaraj'ın showroomu bizim eve yakın almadan önce bi' bakabiliriz.

Kardeşim aldinizmi tracer? Bende düşünüyorum. Performansı nasıl? Oyun testleri nasıl? Onerir misiniz sıcaklık değerleri nasıl?

Bekleriz aldıysanız işlemci durumu nedir?
Hocam laptop ne durumda? İşlemci sıcaklığı testlerdeki gibi 95 dereceleri görüyor mu? Tavsiye eder misiniz?
Oyun oynarken 90 derece üstünü görmedim işlemcide, yine de ısındığını söyleyebilirim. Ama ekran kartında hiç ısınma sorunu yaşamadım. Bence ısınma sebebi bilgisayarın kasası değil işlemcinin kendisi. Ben tavsiye ederim açıkçası.
Bilgisayarı iş gereği 2-3 gün açık bıraktığım oldu ama yine de performans kaybı yaşamadan işime devam edebildim. Şu aralar çok meşgulüm o yüzden inceleme yapamadım, en kısa zamanda yapmayı düşünüyorum.

Oyun oynarken 90 derece üstünü görmedim işlemcide, yine de ısındığını söyleyebilirim. Ama ekran kartında hiç ısınma sorunu yaşamadım. Bence ısınma sebebi bilgisayarın kasası değil işlemcinin kendisi. Ben tavsiye ederim açıkçası.
Bilgisayarı iş gereği 2-3 gün açık bıraktığım oldu ama yine de performans kaybı yaşamadan işime devam edebildim. Şu aralar çok meşgulüm o yüzden inceleme yapamadım, en kısa zamanda yapmayı düşünüyorum.

Bekliyorum bende almayı düşünüyorum da.

Hocam memnunsanız ben de bütçemin üstüne ekleyip almayı düşünüyorum. Şu an ki durumu nasıl acaba?

Hocam memnunsanız ben de bütçemin üstüne ekleyip almayı düşünüyorum. Şu an ki durumu nasıl acaba?
Memnunum ama yine de işlemcinin ısındığını belirteyim. Dediğim gibi işlemcinin ısınmasını da kasasına değilde işlemciye bağlıyorum çünkü ekran kartı hiç ısınmıyor bende.

Yeni konular

Geri
Yukarı