GameGaraj'dan alınan kasa kırık geldi

Hayır farklı bir kutuda. Onu hiç açmadım. İçimde bu şüphe ve takıntı olduğu için midem bulandı bir kere. Takdir edersiniz ki sıfır araba alsanız köşesi çizik verseler kötü hissedersiniz.
Bu iyi. Ekran kartı dışındaki diğer parçalar çok kolay hasar alacak şeyler değiller. Ekran kartı kendi kutusunda duruyorsa zarar gelmiş olacağını düşünmüyorum. Hasar sadece kasaya gelmiş gibi görünüyor.

Bu iyi. Ekran kartı dışındaki diğer parçalar çok kolay hasar alacak şeyler değiller. Ekran kartı kendi kutusunda duruyorsa zarar gelmiş olacağını düşünmüyorum. Hasar sadece kasaya gelmiş gibi görünüyor.

Evet hocam, bu konuda sadece umarım öyledir diyebiliyorum. Ama GameGaraj bu konuda cidden yardımcı olmadı. Kafam rahat kullanmayacağım ve içime sinmedi. Üstüne para vereyim 4070 Ti süper alayım gerekirse ama rahat olayım kafasındayım.

Evet hocam, bu konuda sadece umarım öyledir diyebiliyorum. Ama GameGaraj bu konuda cidden yardımcı olmadı. Kafam rahat kullanmayacağım ve içime sinmedi. Üstüne para vereyim 4070 Ti süper alayım gerekirse ama rahat olayım kafasındayım.
Onlar da bir yerde haklılar. Hasarın nasıl oluştuğunu kanıtlamaları mümkün değil. Hukuki haklarınızı araştırın derim.

Onlar da bir yerde haklılar. Hasarın nasıl oluştuğunu kanıtlamaları mümkün değil. Hukuki haklarınızı araştırın derim.

Tabii ki onlar da bir yerde haklılar. Haksız olan kargo firması ve mağdur olan ben ve GameGaraj. Her ne kadar benim ürünü almam yanlışsa onların da bu politikadan ilerlemesi yanlış zannımca. Hukuki haklardan anlayan biri varsa etiketleyebilir misiniz?

İstersen sadece kasayı yenisiyle değiştirip aynı parçaları montajlasınlar. İade edip aynı sistemi yine almaya kalkarsan belki fiyatları artmış olabilir. Senin kararın tabi. Artmamışsa direkt 0 sistem de alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı