GameNote MS1021W Kablosuz RGB Oyun Faresi İncelemesi

Teşekkür ederim arkadaşlar. @Motionless IN White ve @Samotne Ciasteczka 'a da önerileri için ayrıca teşekkür ederim.

Bu arada 7000. mesajınız hayırlı olsun @yika38 hocam.
Teşekkür ederim. 7000. mesajımda inceleme yapacağım aklıma gelmezdi.

M171’den geçiş sonrası fare sesine kolay alışabilir misiniz, bilmiyorum. M171’i denemiştim, varlığı hissedilmiyor neredeyse.
Bende mi fazla çıkıyor bu M171'in sesi, anlamadım gitti. Kulağıma GameNote olan biraz daha az ses veriyor gibime geldi. Neyse, ihtiyacımı karşıladıktan sonra ses konusu pek önemli değil açıkçası.

Merhaba. Şu ana kadarki deneyiminiz ve farenin gecikmesi nasıl?

Merhaba. Şu ana kadarki deneyiminiz ve farenin gecikmesi nasıl?
Merhaba. Pili dışında oldukça memnunum, pilinden de şarjı ortalama 2,5-3 gün dayandığından memnun değilim. Belki tam şarj etmiyorum, bilmiyorum ama ilk kullandığımda dört gün dayandığından ve bu fareye kadar hiç şarjlı fare kullanmadığımdan bana az geliyor olabilir.

Gecikme değerlerini ölçebilen bir yazılım var mı, bilmiyorum ama kullanım sırasında beni üzmedi. Günlük kullanımda tuş algılamama gibi bir sorun yaratmadı. Pek sık oyun oynayan biri olmasam da oyun performansı da beni memnun etti.

Bu modelden almayı düşünüyorum da. Birkaç sorum olacak. Cevaplarsan sevinirim.
Çift tıklama oluyor mu?
Scroll tuşunda bozulma oldu mu?
Hala memnun musun? Tavsiye eder misin?
Şarj olurken fare kullanılabiliyor mu?
Rekabetçi oyunlarda gecikme gözle görünür bir şekilde fark ediliyor mu?

Çift tıklama oluyor mu?
Olmadı.
Scroll tuşunda bozulma oldu mu?
Olmadı.
Hâlâ memnun musun? Tavsiye eder misin?
Hâlâ memnunum, tavsiye ederim. Tabii geçen haftalarda fareye epey su dökmüştüm, önce kafayı yedi fakat şimdi hiçbir sorun olmadan çalışmaya devam ediyor. Ne kadar daha kafayı yemeden çalışmaya devam eder, bilemeyeceğim.
Şarj olurken fare kullanılabiliyor mu?
Kullanılabiliyor.
Rekabetçi oyunlarda gecikme gözle görünür bir şekilde fark ediliyor mu?
Bilemiyorum, pek fazla rekabetçi oyun oynayan birisi değilim.

Çok sağ ol. Ben de satın aldım. Çok iyi anlatmışsın.
Ben de bir şeyler ekleyeyim istedim. İçinden çıkan kablo ile data transferi yapılabiliyor.
Sallayınca ses geliyor. Normal kullanımda gelmiyor ses. Alıp elinize sallamanız gerekiyor.
Son olarak mouse 3 tuşu bana bir tık sert geldi ama alışılabilir.

Son düzenleme:
@yika38 hala fareyi kullanıyor musunuz? Almayı düşünüyorum, önerir misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…