Gamepower Mark M30 monitör alınır mı?

murat başkala

Decapat
Daha fazla  
Monitör
Gamepower mark m30
Biriken paramla bir monitör almak istiyorum, bir karar verdim ve foruma sormak istedim. Gamepower Mark M30 27" 1ms 165Hz monitör alınır mı? Veya bilinen kronik bir sorunu var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sırf marka yüzünden monitörü kötülüyorsunuz. Benim arkadaşımda bu monitörün 144Hz versiyonu var, gayet de sorunsuz kullanıyor.

Gereksiz gerginlik oluşturmayın. Evet marka sorunlu olabilir ama almaya değer ürünleri var. Şans işi bir firma. Gamepower Ogre ve Gamepower Mihawk ürünlerini kullandım çok uzun süre sorunsuz şekilde. Ama başkası da şikayetçi sebebini bilmiyorum. Monitör sorunsuz ise güzel bir monitör Ama sorunlu olup olmaması muamma. Bence monitör bir kere alındığı için kendini kanıtlamış bir markaya yönelmek en mantıklısı olacaktır. İyi Sosyaller.

Hocam sırf marka yüzünden monitörü kötülüyorsunuz. Benim arkadaşımda bu monitörün 144Hz versiyonu var, gayet de sorunsuz kullanıyor.
4.5K ya IPS panel çok daha güvenilir markalarda monitörler var.

Gereksiz gerginlik oluşturmayın. Evet marka sorunlu olabilir ama almaya değer ürünleri var. Şans işi bir firma. Gamepower Ogre ve Gamepower Mihawk ürünlerini kullandım çok uzun süre sorunsuz şekilde. Ama başkası da şikayetçi sebebini bilmiyorum. Monitör sorunsuz ise güzel bir monitör Ama sorunlu olup olmaması muamma. Bence monitör bir kere alındığı için kendini kanıtlamış bir markaya yönelmek en mantıklısı olacaktır. İyi Sosyaller.
O fiyata bu ürün alınmaz, onu demeye çalışıyorum zaten.

Evet hocam benim de demek istediğim buydu. Gamepower'ın klavyesini de kullanmıştım ben hiçbir sorun yaşamadım bu markanın ürünleri ile ilgili.

4.5 k ya IPS panel çok daha güvenilir markalarda monitörler var.

O fiyata bu ürün alınmaz onu demeye çalışıyorum zaten okuma yazmada problem var galiba sizin.

Nerede dediniz bu fiyata bu ürün alınmaz diye? Çok agresifsiniz tartışma çıkarmayın. Düzgün yazın okuyalım cevaplayalım.

Curved VA panel pek iyi olmaz zannımca, IPS panel daha iyi olur Curved olmasın diyorsanız tercih edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı