Gamepower Medusa incelemesi

Selam arkadaşlar.
Belki bu ürünü almak isteyip de araştıranlar için bunu yazıyorum. Ürünün iki modeli var biri yeşil biri gökkuşağı renki yeşilli yanıp sönüyor, gökkuşağı ise sabit duruyor.

Malzeme kalitesine gelirsek 200 TL'ye göre ideal, benim için iyi bazıları için kötü olan özellik kulaklık hem hopqrlör hem de kulaklık olabiliyor. Benim monitörümün hoparlör yok son sese alıp hoparlör olarak kullanıyorum. 7.1 ses efekti var. Driverlerinden 3D ve 7.1'i açıp kaydedin. Kulaklık olarak kullanmak için bilgisayarın sesini 4-6 yapın.

Ses kartından fulleyin.
Test yaptığım oyunlar: CS:GO, Rainbow (Ürünü 5 aydır kullanıyorum)

İkisinde de oldukça iyi ses kasıyorum kişilerin nereden geldiğini anlayabiliyorum. 7.1 ses efekti olduğu için adamın nerede olduğunu bile anlayabiliyorum.

200 TL'ye oldukça değer bir fiyat.
Sorularınız varsa sorabilirsiniz, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çıldırıcam ya neyin reklamını alacağım ben GameGaraj, Acer monitörünüde incelemesini yaptım. Reklam olsa kulaklığa para vermezdim
Çıldıracaksan forumlara falan girme hatta bir odaya kapat kendini. Forumun amacını unutmuşsun. Ayrıca üslubunu düzelt.

Şöyle bir şey var, mesela benim kendi görüşümdur 500-800 TL'yi kulaklığa vermekten daha iyi yapacağım şeyler olur. Gerçek hayatta gezer eglenirim. Siz verebiliyorsaniz kulaklığa amenna alın. Bende kendi incelememi yapayım kulaklığa. Ses kalitesi olarak orta-ust (oyunlar icin) bir kaliteye sahip. Malzeme kalitesi orta sayılır hatta ortanın biraz altı. Ama dikkatli kullanan biriyseniz sıkıntı olmaz. Öyle düşünce kırılacak gibi degil yani. Ben 5 kere falan düşürdüm aldığimdan beri. 2019 Kasım'da aldım. 8 ay oldu iste bir yıl olacak. Daha bir sıkıntı yaşamadım. Ses kasmak için gayet ideal. Dışarıya çok izole değil. Müzik dinlemek için biraz daha bass karakterli olsa hoş olurdu ama idare ediyor. Mikrofon kalitesi fena değil ama çok net degil, çok kirli de değil. Oyun için bu bütçede daha iyisi yoktur galiba. Giriş seviyesi sonuçta böyle olması normal. Dediğim gibi benim beklentimi karşılıyor ve mutluyum. 170 TL ye aldım zamanında. Bence bir sikinti yok. Kısaca memnun kaldım.
Not: Bundan önce James donkey 710 almıştım iade ederek medusa'yi aldım. 710 kimseye önermem. Ses berbat, ses kasilmiyor falan.

Çirkinleşiyorsun tartışma koyulaştıkça. Ben senin gibilerden nefret ediyorum asıl. Hayatında başka kulaklık kullanmamışsındır sadece alınır yazıp inceleme yapıyorsun. Aksine reklam yapıyorsun ki Technopat buna ceza veriyor sana da vermeli kesinlikle. İncelemenin kime yararı olacak hiçbir şey yok kayda değer. Ekipmana para veremiyorsan beni ilgilendirmez ben gerçekleri söylerim.

Rica etsem konudan gider misiniz ? Ve bundan sonra diğer konularıma da yazı yazmazsanız çok mutlu olurum. Sizin gibi insanların seviyesine düşmek istemiyorum da.
Şöyle bir şey var, mesela benim kendi görüşümdur 500-800 TL yi kulaklığa vermekten daha iyi yapacağım şeyler olur. Gerçek hayatta gezer eglenirim. Siz verebiliyorsaniz kulaklığa amenna alın. Bende kendi incelememi yapayım kulaklığa. Ses kalitesi olarak orta-ust (oyunlar icin) bir kaliteye sahip. Malzeme kalitesi orta sayılır hatta ortanın biraz altı. Ama dikkatli kullanan biriyseniz sıkıntı olmaz. Öyle düşünce kırılacak gibi degil yani. Ben 5 kere falan düşürdüm aldığimdan beri. 2019 Kasım'da aldım. 8 ay oldu iste bir yıl olacak. Daha bir sıkıntı yaşamadım. Ses kasmak için gayet ideal. Dışarıya çok izole değil. Müzik dinlemek için biraz daha bass karakterli olsa hoş olurdu ama idare ediyor. Mikrofon kalitesi fena değil ama çok net degil, çok kirli de değil. Oyun için bu bütçede daha iyisi yoktur galiba. Giriş seviyesi sonuçta böyle olması normal. Dediğim gibi benim beklentimi karşılıyor ve mutluyum. 170 TL ye aldım zamanında. Bence bir sikinti yok. Kısaca memnun kaldım.
Not: Bundan önce James donkey 710 almıştım iade ederek medusayi aldım. 710 kimseye önermem. Ses berbat, ses kasilmiyor falan.

Böyle kişiler anlamaz hocam, paraları bol olduğu için empati kuramadıkları için konuşurlar.

Rica etsem konudan gider misiniz ? Ve bundan sonra diğer konularıma da yazı yazmazsanız çok mutlu olurum. Sizin gibi insanların seviyesine düşmek istemiyorum da.
Şahsıma hakaret ettin. Seviyeme düşemez çıkarsın. Konudan da gitmiyorum babanın forumu değil ki. Böyle incelemelere kimseye faydan olmaz.

Konu sahibi Gamepower fanı. Onun bildiğinin aksine bir şey iddia ederken çok dikkatli olunuz. Adam kulaklığın dışa verdiği sesi hoparlör niyetine deyip onu bile iyi göstermiş. Seni sevmiyorum. En azından paranızı biriktirip HyperX Cloud Stringer Core falan alın. Eğer 130 TL'ye düşecek olursa da bu markalardan alabilirsiniz ama daha da fazlasını vermeyin.
Kulaklığın dışarı verdiği ses eğer kulaklık takılı değilse bir eksi değildir ki? Arkadaş kulaklığı takmadığı sürece sesi dışarı vermesi gayet normal. İsterse bu ürün çok önerdiğiniz o Cloud Stringer Core olsun isterse Arctis Pro Wireless isterse Sennheiser 10000 liralık kulaklık. Gömeceğim diye nereden gömeceğinizi şaşırmışsınız resmen, şahsen bende Gamepower kulaklık tercih etmiyorum ve edin demiyorum ama çok saçma eleştiriler yapıyorsunuz.

Kulaklığın dışarı verdiği ses eğer kulaklık takılı değilse bir eksi değildir ki?
Sorun burada hocam. Çok fena ses kaçırıyor dışarıya kulaklık kulakta olmasına rağmen. Dediğin gibi olsa yazmam eleştiriyi zaten.

Bu ne umduğunuza bağlı gidipte 200 TL'lik kulaklıktan 700-800TL'lik performans beklersen çok normal.

Bunun için başlangıçta Gamepower Audio etkin olmalı.

Çocuk orada 700-800TL'lik performans umduğunu söylememiş ki? Bak arkadaşım Gamepower'ın düşük bütçeli ürünlerini lütfen tercih etmeyin. Forumda bas bas bağırıyoruz. Gamepower Medusa almayın arkadaş. Güzel ürün değil kısa sürede sorunlar çıkaran bir ürün. Sorun çıkınca Türkiye'de adam akıllı garanti kapsamı yok. Rampage hizmet konusunda örnek markalardan. Gamepower sadece Türkiye'de tercih ediliyor. Çünkü ucuz fakat kalitesiz ürünler satıyor. Ülkemizin kalkınma gücü zayıf olduğu için vatandaş otomatik olarak Gamepower'a yöneliyor. Gamepower Medusa alma, ve ucuz Gamepower ürünlerini pişman olursun...

Arkadaşlar boşa tartışıyorsunuz. Ortada bir olay yok ben anlattım üstte. Sizin dediğiniz gibi biriktirip para vermektense bazıları giriş orta seviye seçer, arkadaşlarıyla takılır kalan paraya, sevgilisiyle çıkar dışarı cart curt. Bence bunlar üst seviye ekipmanlardan daha güzel şeyler. Kulaklığın çok ses kaçırdığı bir gerçek ama kimseyi rahatsız etmez kulaktayken. Eksi mi eksi ama alınmamasına sebep olacak bir eksi değil. İyi forumlar.

Böyle kişiler anlamaz hocam, paraları bol olduğu için empati kuramadıkları için konuşurlar.
Baksana adam halen olmayan şeyleri iddia ediyor. Allah Allah yahu.

Geri
Yukarı