Gamepower Medusa incelemesi

Selam arkadaşlar.
Belki bu ürünü almak isteyip de araştıranlar için bunu yazıyorum. Ürünün iki modeli var biri yeşil biri gökkuşağı renki yeşilli yanıp sönüyor, gökkuşağı ise sabit duruyor.

Malzeme kalitesine gelirsek 200 TL'ye göre ideal, benim için iyi bazıları için kötü olan özellik kulaklık hem hopqrlör hem de kulaklık olabiliyor. Benim monitörümün hoparlör yok son sese alıp hoparlör olarak kullanıyorum. 7.1 ses efekti var. Driverlerinden 3D ve 7.1'i açıp kaydedin. Kulaklık olarak kullanmak için bilgisayarın sesini 4-6 yapın.

Ses kartından fulleyin.
Test yaptığım oyunlar: CS:GO, Rainbow (Ürünü 5 aydır kullanıyorum)

İkisinde de oldukça iyi ses kasıyorum kişilerin nereden geldiğini anlayabiliyorum. 7.1 ses efekti olduğu için adamın nerede olduğunu bile anlayabiliyorum.

200 TL'ye oldukça değer bir fiyat.
Sorularınız varsa sorabilirsiniz, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
@saphary @KIRMIZIELMA ikinize de teşekkür ederim yardım ettiğiniz için (ben müsait değildim), diğer arkadaşlara da kulaklığı aldığıma pişmanım kesinlikle alınmasını tavsiye etmiyorum, bu fiyat buna verilene kadar birkaç ay sessiz oyun oynarım para biriktirip iyisini alırım, bi arkadaş demiş o paraya dışarıda gezer harcarım daha iyi olur diye, dışarıda gezersin en fazla 1 gün içinde o para biter zevki de gider, tadı tuzu kalmaz ama ben kaliteli ekipman alsam en az 2 ortalama 5-6 yıl kullanırım yani o zaman o kadar parayı verince onun rahatlığını 4-5 yıl yaşayacağım, umarım anlarsınız, lütfen cevap yazacaksanız üslubunuzu bozmayın ceza yemeyin😁
Tercih meselesidir :). 800 bütçe var diyelim 200 çıkar 600. 600 ile minimum 1 hafta eglenirim :). Biraz ne yaptığına bağlı olarak uzatabilirsin bile. Veya kisaltabilirsin. Sana bağlı. Ayrıca ne bilim 5 yıl aynı ekipmanı kullanmak sıkmaz mi ? Ben ekipmanlarimdan sıkılıyorum açıkçası. 2 yılda bir falan değişme ihtiyacı duyarım. Sıkılma sebebim de görüntü olarak aynı şeyleri görmekten. Aynı seylere dokunmaktan yani. Değişim iyi geliyor.

Tercih meselesidir :). 800 bütçe var diyelim 200 çıkar 600. 600 ile minimum 1 hafta eglenirim :). Biraz ne yaptığına bağlı olarak uzatabilirsin bile. Veya kisaltabilirsin. Sana bağlı. Ayrıca ne bilim 5 yıl aynı ekipmanı kullanmak sıkmaz mi ? Ben ekipmanlarimdan sıkılıyorum açıkçası. 2 yılda bir falan değişme ihtiyacı duyarım. Sıkılma sebebim de görüntü olarak aynı şeyleri görmekten. Aynı seylere dokunmaktan yani. Değişim iyi geliyor.
Tercih ve zevk meselesi ben fazla dolaşmayı sevmiyorum, evde kalmak hoşuma gidiyor, ben dışarı zorunlu olmadıkça çıkmıyorum, birde aynı ekipmanı 5 yıl kullanmak beni sıkmaz şahsen mesela klavyem; haftada bir modlarını değiştiriyorum her seferinde yeni almış gibi oluyor modlar bitince sabit renk yapıyorum zevkli oluyor yani😁

Arkadaşlar kusura bakmayın ama ben kulaklık klavye mouse gibi paralara fazla para vermem bütçeme göre alırım + 5Klık sisteme 500TL'lik kulaklık almak mantıksız eleştiren arkadaşlar eğer o kadar kötü olduğunu düşünüyorsanız üstüne para ekle demeyi bırakıp o fiyata daha iyisini önerin adam kullanmış memnunum diyor siz hala kötü kulaklık diye bağırıyorsunuz ne kadar ekmek o kadar köfte.

Arkadaşlar kusura bakmayın ama ben kulaklık klavye mouse gibi paralara fazla para vermem bütçeme göre alırım + 5Klık sisteme 500TL'lik kulaklık almak mantıksız eleştiren arkadaşlar eğer o kadar kötü olduğunu düşünüyorsanız üstüne para ekle demeyi bırakıp o fiyata daha iyisini önerin adam kullanmış memnunum diyor siz hala kötü kulaklık diye bağırıyorsunuz ne kadar ekmek o kadar köfte.
Tamam siz gidip alın, bu lafları ettikten sonra zaten kötü derseniz rezil olursunuz mecbur “iyi memnunum” diyeceksiniz.
Çok sağolun iyi güldürdünüz beni😂

Hocam bendede SN-RW1 kulaklık var, derisi %75 aşındı, sizin kulaklığında dokusu erkenden aşınabilir çok dikkatli kullanmanız lazım. Onun dışında 7.1 kulaklık için 200 TL iyi fiyat, malzeme kalitesi düzgün olan tanınmış markaların 7.1 Virtual surround kulaklıklar 500 TL'den başlıyor zaten.
Yaklaşık 1 senedir kullanıyorum, aşınma yok. Fotoğraf atabilirim isterseniz. Ama bir ped, kırıldı mı nolduysa biraz havada. Farketmiyorsunuz takarken tabii de, sanki kendi kendine öyle oldu, oturmuyor tam yuvasına.

Geri
Yukarı