Gamepower Medusa incelemesi

Kulaklık 1.5 senedir bende, şu an deri pedleri tamamen soyuldu hatta soyulduktan sonra gelen kumaşımsı yüzey de soyuldu sarı sünger gözüküyor artık yırtılıyor, kumaşımsı yüzey daha rahat deriden emin olun, Arctis 3 var bir de, onu takınca kafama Allah'ım dünya varmış diyorum. Yok yani böyle bir şey yok kulaklarımı hissetmiyorum artık kafamda seyit onbaşı'nın taşıdığı top mer misini taşıyorum sanarsınız. Boş verin 7.1'i falan zaten pek bir halta yaramıyor sanal 7.1 olan kulaklıklar, alın şu bütçeye bir kulak içi en azından kafanız kopmaz, tek memnun olduğum mikrofonu başka da bir halta yaramaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Medusa Rainbow alalı daha 3 gün oldu, iki bilgisayarımda da kullandım. Fakat mikrofon nasıl güzel dediniz anlayamadım... Çünkü driverlarını yüklememe rağmen düzgün bir ses elde edemedim. Sesim fazlasıyla az gidiyor ve dip ses veriyor. Yarın iade etmeye göndereceğim kulaklığı hiç beğenmedim. Bunun yerine inşallah Tronsmart Sono'yu alıp düzgünce kullanırım diye düşünüyorum. 7.1 Falan çok gerekli değil zaten 2 tane sürücüsü var sanalıyla sahtesiyle iş olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı