Gamepower saber RGB alınır mı?

Benim bu firmalar konusundaki tek çekincem ürünlerinin arkasında duruyorlar mı ?
Daha önce hiç garantiye gönderilecek bir şey oldu mu ?
Cevaplarsanız çok sevinirim :D
Merhaba Gamepower 24 inch 144hz monitör almıştım, şimdilik memnunum. Ancak aldığım ürün geldiğinde displayport çıkışı arızalı olduğu için görüntü gidip geliyordu yada kırmızılaşıyordu. Geldiği gibi distribütör firma olan Oksid bilişime geri gönderdim. Yaklaşık 15 gün içerisinde sürekli mail ve telefon yoluyla bilgi aldım. En son mailime tamiri yapılacak ardından gönderilecektir dendi ancak ürün geldiğinde bozuktu o yüzden sıfır ürün istediğimi defalarca bildirdim. Biraz uğraşsam da yaklaşık 15-20 gün içerisinde stok sorununa rağmen ürünün sıfırını yolladılar. Bilginize..

Ogre RGB nasıldır acaba hocam ? YouTube'de çok fazla kanalda beğenilen bir klavye ve marka. Beni de açıkça söylemek gerekirse cezbetti, suni deri bilek desteği olsun, tuş sesleri olsun beğendim. Yorumlarınız nedir acaba ? Teşekkür ederim.
Alınmaz. Yeni konu açınız yardımcı olalım.

Aldınız mı? Nasıl? Bende almayı düşünüyorum.
7 aydan fazla süredir kullanıyorum ciddi anlamda hiçbir sıkıntı yaşamadım. Yaşayan arkadaşlar varmış okudum fakat bende hala sıkıntı yok. RGB kalitesi gayet iyi, keycap kalitesi kötü değil, switch markası zaten belli bir marka. Sadece hafif bir yay sesi var fakat rahatsız etmiyor cidden çok az geliyor ses. Ama bazı kişileri rahatsız edebilir ben çok sert vurmadığım sürece duymuyorum yay sesini. F/P ürün bence.

7 aydan fazla süredir kullanıyorum ciddi anlamda hiçbir sıkıntı yaşamadım. Yaşayan arkadaşlar varmış okudum fakat bende hala sıkıntı yok. RGB kalitesi gayet iyi, keycap kalitesi kötü değil, switch markası zaten belli bir marka. Sadece hafif bir yay sesi var fakat rahatsız etmiyor cidden çok az geliyor ses. Ama bazı kişileri rahatsız edebilir ben çok sert vurmadığım sürece duymuyorum yay sesini. F/P ürün bence.
Ama bir süre sonra yay sesi beni rahatsız etti, değiştirdim. Alacaklara tavsiye, yay sesi oluyor.

7 aydan fazla süredir kullanıyorum ciddi anlamda hiçbir sıkıntı yaşamadım. Yaşayan arkadaşlar varmış okudum fakat bende hala sıkıntı yok. RGB kalitesi gayet iyi, keycap kalitesi kötü değil, Switch markası zaten belli bir marka. Sadece hafif bir yay sesi var fakat rahatsız etmiyor cidden çok az geliyor ses. Ama bazı kişileri rahatsız edebilir ben çok sert vurmadığım sürece duymuyorum yay sesini. F/P ürün bence.

Konuyu hortlatıyorum ama ben Red Switch'ini almak istiyorum ama kararsızım siz hala memnun musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı