Gamepower ve benzeri markaların ülkemizde popülerleşmesi

Tam yazılanları anlamamışsın dostum. Adam muhtemelen parayı verip alamıyordur. Dikkat edersen düşük sistemlere ilişkin bu markaların olduğu çevre ekipmanlarla alakalı soru soruyorlar. Bu da bütçesi çok kısıtlı birinin başvurduğu yöntem. Zaten öyle olmasa üst seviye sistem alır. Ama dediğin gibi paraya kıyabiliyorsa zaten kıysın. Hiçbirinin %100 garantisi yok bunu anlamak lazım. Parayı kıydığın ürün başına bela olabilir. Paradan kaçıp ucuz aldığın ürün de canını sıkabilir. Ama dediğin gibi iyi fiyatları kovalayıp bilindikleri almak en güzeli.
Başta biraz saçma başlamanıza rağmen hak veriyorum. Parası olan alır gibi bir şey de asla söylemedim söylemem de. Asıl siz beni yanlış anlamışsınız kusura bakmayın.

Birisi çıkıp da şu yorumu yapmamıştı. Yorum yaptığınız için teşekkür ederim. Fazla bilgiçlik cidden huzuru bozuyor. Steelseries kulaklık kullanıyorum yalıtımı iğrenç, ayar yapmadan karşı tarafı rahatsız ediyorum. Fabrika ayarlarında kullanamıyorsam neye yarar?

Gamepower kulaklıkta bu sorun yok. Arkadaşlarım yaşamıyor. Steelseries'i mi kötüleyeyim?

Kaldı ki monitörünü kullanan arkadaşım da var şikayet duymadım.
Şu monitörü kullanan arkadaşım var deyince aklıma geldi yazmak istiyorum. Bulunduğum şehirde e-spor merkezi olan internet kafe var ve inanılmaz sirkülasyona sahip. İnanın çoğu ürünü özellikle monitörleri Gamepower. Ama hala ayaktalar!

O zaman sonuç olarak bütçen varsa daha kalitelisini almak mantıklı ama düşük bütçen varsa alınabilir galiba ben öyle çıkarım yaptım phemiustr arkadaşımız bayağı kafamı karıştırdı mantıklı konuştu şimdi.

O zaman sonuç olarak bütçen varsa daha kalitelisini almak mantıklı ama düşük bütçen varsa alınabilir galiba ben öyle çıkarım yaptım phemiustr arkadaşımız bayağı kafamı karıştırdı mantıklı konuştu şimdi.
Kullanıyorsan yorumlarını esirgeme. Kullanmıyorsan yorum veya düşüncelerini paylaşma. Kullananların sözlerine kulak ver. Paran var ise daha çok tutulan bilindik bir ürün al. Yok ise ve çok sayıda kötü geribildirim görürsen üründen kaçın. Geribildirim göremezsen, hatta önerenleri görürsen şans ver. Hepsi bu.

Güzel yorum. Ama bunu gün yüzüne çıkarmak gerek. Yanlış anlamadıysam arıza oranını düşürmek için kısılan maliyet kullanıcıya kısa vadeli ürün deneyimi olarak geri dönüyor demek istiyorsunuz. Olabilir. Peki buna ilişkin somut bir veri bulunuyor mu? Eğer böyle bir şeye emin olursak tavsiye etmek için pek sebep kalmaz. Ama şunu da unutmamak lazım. Mesela Rampage A ürünü alınır mı diye bir konu açan kişi bu ürüne bütçesi yetiyordur. Büyük ihtimalle o da biliyordur, MSI Godlike almayı, RTX 2080Ti almayı ama bütçesi buna el vermiyordur. Biz en çok bu noktayı kaçırıyoruz.
Maalesef en çok kullanıcı yorumlarıyla sınırlıyız. Örneğin önermediğim o markaların RMA oranlarına ulaşamıyorum, diğer markalar gibi yorum yapamıyorum. Belki var, ben bulamadım; belki de yok. Haliyle o oranlar olmadan referans almak zor. Kullanılan elemanlar, kullanıcı yorumları, üreticinin sunabildiği verilerden başka pek bir kaynak yok maalesef. Ben bunlara bakarak yorum yapabiliyorum. Keşke daha fazla veri bulabilsek de daha doğru yorumlar yapabilsek. 🙂

Kullanıyorsan yorumlarını esirgeme. Kullanmıyorsan yorum veya düşüncelerini paylaşma. Kullananların sözlerine kulak ver. Paran var ise daha çok tutulan bilindik bir ürün al. Yok ise ve çok sayıda kötü geribildirim görürsen üründen kaçın. Geribildirim göremezsen, hatta önerenleri görürsen şans ver. Hepsi bu.

Aga yarım saatden beri tecrübemi anlatıyorum neden önermediğimi söylüyorum az kalsın linçlenicektim herhalde tabii dediğinizde olabilir hani kullanırsın sorun yaşamazsın kullanıpda yaşayan kesimde Corsair göre birazcık daha fazla bu bana göre malzeme kaltesiyle ilgili ama şu konuda da hak veriyorum ben Corsair aldım ehe kaliteli ürünüm var bozulmaz demek çok yanlış.

Mouse ve klavye olarak mecbur bu tarz markalardan alıyoruz. Ekonomi ortada, en ucuz Logitech mouse 150 lira. Şu an Gamepower Bane mouse, Logitech K120 klavye kullanıyorum. İkisini toplasan 150 lira etmez ama monitör, güç kaynağı olarak bir şey diyemem daha bilindik markalara yönelmek lazım.

Geri
Yukarı